Strona 29 z 71 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 710
  1. #281
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Bluntoholik Zobacz posta
    yeeah jak ja to lubię,

    no raczej to jest inna sprawa bo nie ma słabiutkiej v6 pod maską tylko ponad 6-cio litrową bestię w układzie V8 czyli jedyny silnik jaki amerykanie potrafią zrobić.
    ? co jest dobre w 6L+ V8? :>

    jakość wykonania tych samochodów z połączeniu z właściwościami jezdnymi oraz wieloma innymi względami pozostaje daleko za europejską konkurencją.
    to akurat standard dla aut przeznaczonych na rynek USA

  2. #282
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    OMG przeciez ten samochod to karawan, mowie tu o wersji kombi. Tu masz auto na szpan i zarazem dla rodziny (aukcja przypadkowa) Jeep Grand Cherokee SRT8, 2006r., 6000cm3, 432KM - otoMoto
    Co sadzisz ?

    A jezeli tak bardzo podobaja Ci sie kombi, to zdecydowanie bym wybral Audi RS4 ale sa ciut drozsze.

  3. #283
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    ? co jest dobre w 6L+ V8? :>
    wrażenia akustyczne oraz ogólne wrażenia jazdą trumną z potworem pod maską... nie trudno zgadnąć! Przecież nie spalanie...

    wiadomo ze jakość jest taka jak napisałem, kumpel pare tygodni sprzedał mustanga shelby gt350, mieliśmy po prezesie, w środku to jak polonez

  4. #284
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    mowisz o tym mustangu?!


  5. #285
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Bluntoholik Zobacz posta
    wrażenia akustyczne oraz ogólne wrażenia jazdą trumną z potworem pod maską... nie trudno zgadnąć! Przecież nie spalanie...
    chodzi mi o to, ze 6 litrowe silniki @ europa to nieporownywalnie lepsze v12 , jakies v10 tez czasem wpadnie, a taki np 4.2 z nowego mustanga to dramat

  6. #286
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    z jakiego kraju wziales to 120k? ja najstanszego znalazlem za 42k E i to jeszcze rocznik 08... Za 42 preferowalbym:

    Ogłoszenie samochodu osobowego: strona szczegółów

    Ogłoszenie samochodu osobowego: strona szczegółów
    Z UK Auto Trader UK - CHRYSLER 300C 3000 cc TOURING 3.0 CRD LUX AUTO

    A za 42kE to jasne, ze taka BMKa jest duzo lepsza , ale zgadza sie, no raczej o cenie angielskiej dla wersji lewostronnej mozna pomarzyc (jesli chodzi o cene dla chryslera);(.
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 09-09-2009 o 03:36

  7. #287
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez Bluntoholik Zobacz posta
    yeeah jak ja to lubię,

    no raczej to jest inna sprawa bo nie ma słabiutkiej v6 pod maską tylko ponad 6-cio litrową bestię w układzie V8 czyli jedyny silnik jaki amerykanie potrafią zrobić.
    LOL, 6litrową bestie, a jaki jest wyczyn wyciagnac 400 koni z 6 litrow? HEMI jest przereklamowane a dodatkowo krokiem wstecz a nie jakims nie wiadomo osiagnieciem. Jezeli HEMI byloby takie dobre, to czemu wszystkie samochody tego nie maja? Bo dzisiejsze silniki maja duzo bardziej nowoczesne rozwiazania. HEMI ma swoje plusy, ale to nie jest nic szczegolnego, lol.
    No i oczywscie CHRYSLER ma tez wersje z HEMI, widac, ze jeszcze nie doszlo do ciebie, ze to jest ta sama firma

  8. #288
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez Bluntoholik Zobacz posta
    A moje założenia wypowiedzi było jasne, że do lansu nie wybrałbym na pewno tego twojego CHR tylko jakbym miał tak desperacko szukać amerykańskiego badziewia to kupiłbym bliźniaka Magnuma ale do lansu by to nie wystarczylo trzeba było mieć srt.

    rozumiem że twoję podejście do amerykańskiej motoryzcji jest zupełnie inne niż moje, dla mnie i nie piszę tego na podstawie zdjęć czy obrazków w internecie jakość wykonania tych samochodów z połączeniu z właściwościami jezdnymi oraz wieloma innymi względami pozostaje daleko za europejską konkurencją. Jasne są jakieś tam wyjątki ale to są z reguły auta sportowe patrz. Cts-v który na kartce tnie M5, czy Viper Srt-10 itd.

    wiadomo że każdy ma inny gust i jest to zdrowe. Tobie się to podoba ja to rozumiem i powodzenia
    Tylko nie rozmawiamy o motoryzacji amerykanskiej, bo to jest oddzielny watek a o konkretnych samochodach (moga byc nawet wyprodukowane w Urugwaju) a te ktore ja podalem, moim zdaniem sa dobrej jakosci w stosunku do ceny jaka placisz.
    No i slucham, jaki jest Twoj faworyt w tej klasie samochodow, bo narazie to nic do dyskusji nie wnosisz i nawet nie bede odpowiadal na kolejne posty, ktore nie wnosza nic merytorycznego, bo jak to sie mowi, trola sie nie karmi.
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 08-09-2009 o 23:27

  9. #289
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez Joker86 Zobacz posta
    OMG przeciez ten samochod to karawan, mowie tu o wersji kombi. Tu masz auto na szpan i zarazem dla rodziny (aukcja przypadkowa) Jeep Grand Cherokee SRT8, 2006r., 6000cm3, 432KM - otoMoto
    Co sadzisz ?

    A jezeli tak bardzo podobaja Ci sie kombi, to zdecydowanie bym wybral Audi RS4 ale sa ciut drozsze.
    Fajne, ale nigdy bym nie wzial wersji SRT, chyba zebym mial swoja stacje benzynowa
    BTW. ten chrysler wcale nie jest taki ogromny jak sie wydaje. W porownaniu do Galanta, ktory jest juz lubianym samochodem to jest tylko ok. 30cm dluzszy i ok. 12cm szerszy
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 08-09-2009 o 23:21

  10. #290
    Cytat Zamieszczone przez robu5t Zobacz posta
    LOL, 6litrową bestie, a jaki jest wyczyn wyciagnac 400 koni z 6 litrow? HEMI jest przereklamowane a dodatkowo krokiem wstecz a nie jakims nie wiadomo osiagnieciem. Jezeli HEMI byloby takie dobre, to czemu wszystkie samochody tego nie maja? Bo dzisiejsze silniki maja duzo bardziej nowoczesne rozwiazania. HEMI ma swoje plusy, ale to nie jest nic szczegolnego, lol.
    No i oczywscie CHRYSLER ma tez wersje z HEMI, widac, ze jeszcze nie doszlo do ciebie, ze to jest ta sama firma
    nie moge z ciebie, kolego ostatnio mialem propozycje zmiany marki i sprzedawac te chryslery, dodge i inne amerykańskie badziewia, niestety odrzucilem ta propozycje gdyz w ogole mnie to nie przekonuje.

    czy ja napisalem ze to wczyn wyciagnac 400 koni z 6 litrow, i czy napisale ze to osiagniecie, jakby bylo to osiagniecie to nie bmw, audi itd. nie dostawaly by enigne of the year, poprostu napisalem ze tylko tego sie nauczyli robic czyli v8 hemi im to wychodzi. to co dalej piszesz nie bede komentowac, bo jak widze po tych twoich postach to wiedza to mozesz startowac ale z nie z czlowiekiem ktory oddaje sie w dzien w dzien najpiekniejszej dziedzinie jaką jest motoryzacja.



    gandalfini chodzi mi o to nowe ścierwo, my mieliśmy 2007 zrobioną przez shelbiego na 350, ale oprocz skrzyni to shelby nic ciekawego tam nie wsadzil.



    co do moich faworytów, nie wskaże tu nikogo, ja mam specyficzne podejście do motoryzacji, dla mnie auto musi miec ducha sportowego i najlepiej podpartym wspaniala historią, dlatego na codzień poruszam się Alfą Romeo.

    patrząc za tą cene kupić auto w salonie w polsce nie żadne sprowadzane itd, to skupiłbym się na Citroen C5, Mazda 6, Honda Accord. Mazda miałem okazję sprzedawać i uwielbiam ten samochód, Citroena testowałem i jest bardzo dobrze, a Hondzie też testowałem na pełnym katingu na szkoleniu produtkowym, trocha ścisku w środku dla rodzinki ale nadrabia tym że jest Hondą.

    Pozdro