Strona 51 z 71 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 501 do 510 z 710
  1. #501
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    to że jestem fanem RWD to nie znaczy , że Hb fajnych wg mnie nie ma

    wybór jest w sumie ogromny, dużo zależy od tego czego kapelusznik oczekujesz od auta. czy to ma byc wozidło którego utrzymanie nie bedzie zbyt duzo kosztować, czy jednak chcesz odrobinkę emocji godząc sie na troszkę wieksze koszta utrzymania.

    jakby nie było moje oczy są zwrócone na wschód auta koreańskie i japońskie są wg mnie lepszym wyborem niż europejskie.
    wymieniona almera - samochód podobno nie do zajechania, zero emocji - prawie zero kosztów
    civic z 95r - śliczne autko, choć ja bym polecił jednak wysupłać troche wiecej kasy i kupić civica VI generacji która wyszła pod koniec 95 roku. osobiście urzeka mnie wersja coupe civica np: Honda Civic ---------CIVIC COUPE 1.6i 16v, 1996r., 1600cm3, 105KM - otoMoto coś takiego tylko klimą poszukać a będzie i frajda z jazdy i stosunkowo niskie koszta utrzymania a do tego autko jest po prostu ładne.

    czemu kapelusznik chcesz hb'a? a takie autko?
    MAZDA (962009602) - motoAllegro
    ślicznotka


    nie moze też tutaj zabraknąć laluni o wyłupiastych oczach, czyli corolli. niestety za ta kwote kupimy raczej zmęczone auto jeśli bedziemy szukać w serii E11 (czyli po 97 roku) Toyota corolla (950835627) - motoAllegro
    ale może uda sie coś trafić

    a teraz mały wyjątek, autko ze szwecji - jestem zauroczony od lat tym modelem. koszta utrzymania? pewnie tanio nie będzie jak przy innych propozycjach. (a nawet moze być drogo) za to oryginalność i satysfakcja z posiadania zapewnione:
    Saab 9-3, 1999r., 2000cm3 - otoMoto

    a jeśli szukasz auta , które tanio kupisz, czesto od pierwszego właściciela który kupił auto w salonie w polsce, na dodatek utrzymanie auta bedzie kosztować grosze, a nie zależy Ci na wizerunku to polecam "daj-ewo" - bardzo serio!
    najpierw matiz - prawdziwa perełka z allegro: MATIZ LIFT !! Jeden wł. kobieta !! KLIMATYZACJA (950728739) - motoAllegro
    z klimą, od pierwszego własciciela, 55 tys przebiegu. to jak nowe auto. w mojej rodzinie byl matiz. zrobilismy nim prawie 100ty km zanim go sprzedali rodzice jakiejs znajomej. z bratem katowaliśmy tego matiza niemiłosiernie, cegła na gaz i hamowanie ręcznym to był jego chleb powszedni. a on się uparł, że nie będzie się psuł - nic a nic - gorąco polecam takie autko, lejesz bajure, przeglądy i nic wiecej nie robisz.

    chcesz jednak wieksze autko? prosze bardzo, lanos:
    Daewoo Lanos 1.4, 5dr, klima, abs,...full, 2000r., 1400cm3, 75KM - otoMoto
    jesli opis tego auta pokrywa sie z rzeczywistoscia to wsiadaj w pociag i jedź go kupić.
    po moich doświadczeniach z matizem śmiem twierdzić, że lanos również będzie oszczędzał Twoją kieszeń

    a jak chcesz wiecej emocji i wydać na utrzymanie kilka razy wiecej kasy to może Toyota Celica 2.0 GT 180 PS***PERFEKCYJNY ST, 1995r., 1998cm3, 180KM - otoMoto ? takie małe szaleństwo?

    podsumowując:
    jakbym mial malo kasy na utrzymanie auta to brałbym daewoo
    jakbym miał wiecej to brałbym civica coupe po 95 roku (mazda mx-3 ladna ale mało miejsca w niej)
    jakby natomiast koszta utrzymania nie mialy wiekszego znaczenia to saab 93 cholernie mi sie podoba celica zapewni wiecej emocji na drodze za mniejsze pieniadze - ale trzeba bardzo uważać by znaleźć zadbane autko

    aha, moze troche przesadzilem ze daewoo jest tak bezawaryjnym autem , ale czesci są bardzo tanie i nawet jak sie cos wydarzy to Twoj portfel tego nie odczuje

    no tak.... emocje wzięły górę... za dużo Hb'ów to ja nie poleciłem



    edit: ok jesio jedno autko typu Hb o opinii niezniszczalnego http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11773400

    i z tej samej stajni taka zabaweczka jako alternatywa dla nudnych Hb'ów http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11893531

    i kolejna propozycja, w sumie to kombi ale malutkie kombi prawie jak Hb
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10858482
    zwykłe wersje imprezy i do tego kombi nie są zazwyczaj skatowane jak ich sportowe odmiany.
    naped 4x4 w zimie dla świeżego kierowcy to fajna sprawa. autko nie jest urodziwe ale dwulitrowy silnik typu boxer i dobre wyposażenie to argumenty na tak. koszta utrzymania beda uzależnione od przeszłości auta. moga byc stosunkowo niskie jak trafimy normalnie eksploatowane auto albo dość wysokie jak trafimy skatowany egzemplarz - z resztą to sie dotyczy każdego używanego auta.
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 18-03-2010 o 15:42

  2. #502
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    W okolicach wakacji będę kupował auto za nie więcej niż 15k.
    Ma mało palić. Tzn. nie więcej niż te 7l

    Najlepiej żeby nie miało więcej niż 100k w przebiegu...

    Any ideas?

    inb4 daewoo, seicento - niet
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 18-03-2010 o 17:44

  3. #503
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Ja się jeszcze rozpiszę później.
    a na tę chwilę: Mazda 323f też może być ok?
    wow, http://www.allegro.pl/item962003179_...i_zadbana.html

    nie musimy się trzymać też tych HB'ków...

    edit: mazda mx3 <33
    do daewoo nie jestem jakoś przekonany..
    Ostatnio edytowane przez kapelusznik ; 18-03-2010 o 18:21

  4. #504
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    anoxic, ma palic max 7l , miec max 100k przebiegu, klime, TV, 200 kucy , stan salonowy i kosztowac max 15tys?? hhmmm
    jestem przekonany , że tutaj znajdziesz coś dla siebie : Smog.pl - 56 motoryzacyjnych dowodów na to, że wódka NISZCZY głowy Rosjanom

    heheheehe....

    kapelusznik, ta mazda 323 bardzo fajna jest - good choice

  5. #505
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Alutek, prócz tych 2 wymagań nie pisałem o żadnych innych. Może mieć nawet 70KM.

    A co do przebiegiu to wiadomo że nikt nie chce mieć auta które już ma 200k za soba.

  6. #506
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Alutek (ale jesteś maltretowany tutaj.. ), czyli gdybym kupował swój pierwszy samochód, to taka furka może być? ;>

    Jesteś chyba jedyną znaną mi osobą, która może coś doradzić

  7. #507
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    anox,

    Pkw-Inserat: Detailansicht

    kurcze nie wiem czy wypowiadac sie w tym watku, alutek musisz otworzyc jakies biuro
    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 18-03-2010 o 23:19

  8. #508
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    249

  9. #509
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    kapelusznik, ta mazda 323 bardzo fajna jest - good choice
    nopeeeeeeeeeeeeee, jako wlasciciel miedzy innymi forda probe (ktory jest jakby nie patrzec mazda w ladniejszej budzie) przez 2 lata udzielalem sie na mazdaspeed i powiem tak:
    -silnik Z5 (1.5) siorpie olej jak glupi
    -silnik 1.5, jest mega wolny, i wbrew pozorom nie jest ekonomiczny!!

    jak chcesz kupowac małą mazde to bierzesz albo 1.6 albo V6tke (czy to 1.8 czy 2.0), ale nigdy przenigdy 1.5 :P (1.6 ekonomika, 2.0 V6 dzwiek+osiagi i spalanie tez z 10l bedzie)

  10. #510
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Autokrata - Citroen GQ

    Co prawda te 200KM z 1.6 turbo bardzo mi się nie podoba. Wolałbym 200KM z czegoś co niekoniecznie ma turbinę ale za to więcej litrów.