Strona 2 z 71 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 710
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    musiek dobrze prawi A3, S40 czy leon to fajne autka.

    ale jeśli chcesz coś z klasą i naprawdę oryginalnego to skuś się na saaba np: SAAB 93 2.0 TURBO 200 KM CLIMATRONIC (409223288) - motoAllegro
    ale musisz być przygotowany na spore koszta utrzymania, za to wrażenia z jazdy tak wspaniałym autem są bezcenne
    Kiedyś miałem kredensa i wrażenia z jazdy tym wspaniałym autem również były bezcenne, szczególnie wtedy, gdy przy prędkości ok. 110 km/h na wilgotnej jezdni urwał się jeden z korbowódów. Ale auto było tanie w eksploatacji, pomimo tego, że te 13-15 litrów łykało - szybka wizyta u dilera (tj. na szrocie ), zakup "nowego" motorka i skrzyni za 400zł plus 200 za wymianę i po niecałych dwóch dniach auto wychodzi od kowala jak nowe. A gdy mi jakis delikwent nie z mojej winy skasował cały prawy bok, to dostałem takie odszkodowanie, że mogłem sobie kupić drugiego takiego "nowego". Komfort użytkowania niesamowity - np. wcale nie trzeba było go zamykać. Zresztą zamek od strony kierowcy i tak nie działał. Bardzo miło wspominam to auto.

    jdx

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    jestem wielkim fanem BMW i musze Ci powiedzieć , że obrałeś sobie na cel najbrzydszy model BMW w historii.... nie kupuj compacta plsss... coupe jak najbardziej, ale nie compacta... po za tym silnik 1.9 to żadna rewelacja. jak nie chcesz zbyt dużej pojemności to szukaj 1.8 IS - jest dużo lepszy. i jak już zastanawiasz się nad beemką to pytaj o fabryczną szpere (25%) - to doskonały dodatek.
    tutaj kilka pomysłów na BMW:
    BMW 318 IS COUPE ,KLIMA ,POLECAM !!! (409213879) - motoAllegro
    BMW 318 IS M-PAKIET SUPER STAN !!!!!!!, 1997r., 1800cm3, 140KM - otoMoto
    AutoScout24: Strona ze szczegółami
    AutoScout24: Strona ze szczegółami
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 02-08-2008 o 20:32

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    jdx, saab jest drogi w utrzymaniu porównując do daewoo, jakieś corsy czy meganki.
    z częściami też nie jest różowo. nie wszystko dostaniesz na szrocie lub allegro a nowe części są na pewno droższe niż w astrze. nie zmienia to faktu, że byłem bardzo bliski kupna takiego saaba, bo dla mnie auto to coś więcej niż wozidełko - ma sprawiać frajdę z jazdy... w końcu jednak stanęło na BMW 5 E39 i mimo wydatków w ostatnim miesiącu na posypaną turbinę i wtryski to nie żałuję, bo tym autem aż miło jechać.

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    BMW 5 E39 jaki masz tam motorek?? fajne autko, wygodne tylko kumplowi strasznie blacha poszła...:/

  5. #15
    A ja ciut nie na temat, ale nie mogę się powstrzymać, autko moich marzeń

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    2.5D common rail, lekko podkręcony - 183KM ok 410Nm (i chyba dlatego padła mi turbina) ;( za to zdziwione miny właścicieli alf romeo z silnikami 2.5 V6 są bezcenne

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    za 40k to bym ją kupił choćby dziś, ale gosc tego w życiu nie sprzeda...
    Ten sam samochód, jak mniemam.

    BMW M6 E24 , M635 CSI, M Power, M3 , M5, (404283410) - Aukcje internetowe Allegro

    Inna sprawa, że to jest aukcja i na 40 patykach pewnie się nie skończy :/. Ale zawsze możesz spróbować.

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Zbig, mustang był autem moich marzeń dopóki na rynku nie pojawił się dodge challenger



    kiedyś spędziłem 3 godziny na stronie dodga i słuchałem jak brzmi to cudo z silnikiem 6.1 SRT HEMI V8.... i ta fura z wypasem kosztuje za bajorem śmieszne 40k USD. jesli ktoś jest równie zboczony jak to zapraszam na stronę dodga Dodge - 2008 Challenger
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 02-08-2008 o 22:37

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    ceny aut w Ameryce - ach szkoda gadać <niebo>

    choć większość z nas gra w zielonych i chciałaby aby był po te 3zł na piffko

  10. #20
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Mustangi, Challengery... Fajne zabawki. Ale czy nie uważacie Panowie że ich wersje z lat 60-70 ubiegłego wieku miały więcej uroku?

    Ja chciałbym mieć coś takiego:W sam raz na wyjazdy na ryby, ewentualnie na grzyby.

    Następca IMO już nie prezentuje się tak dobrze:

    A tutaj coś dla fanów Lamborghini:

    jdx