Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 78





  1. Witam!


    Bardzo mi miło zaprosić wszytkich do drugiej serii turniejów o tytul mistrza forum. W zeszłym miesiącu zabawa się udała, a więc postanowiliśmy ją powtórzyć.

    Nagrodą dla zwycięzcy będzie wspaniały, kompaktowy mini laptop ASUS EEE 701.


    1.
    Turnieje odbędą się kolejno w soboty w dniach :


    02/08/2008 19:00 (17:00GMT) FREEROLL
    09/08/2008 19:00 (17:00GMT) FREEROLL
    16/08/2008 19:00 (17:00GMT) 3+0,3 EUR BUY IN
    23/08/2008 19:00 (17:00GMT) 3+0,3 EUR BUY IN

    I TURNIEJ - 1 miejsce : KSIĄŻKA: HARRINGTON O HOLDEM*
    II TURNIEJ - 1 miejsce : KSIĄŻKA: HARRINGTON O HOLDEM*
    III TURNIEJ - Nagrody wg. struktury wypłat z wpisowego
    IV TURNIEJ - Narody wg. struktury wypłat z wpisowego

    ZWYCIĘZCA GENERALNY : Nagroda NOTEBOOK ASUS EEE 701


    *w celu otrzymania nagrody książkowej, zwycięzca proszony o przesłanie adresu wysyłki wraz z kodem PIN na adres : polska@pokergalaxy.pl



    2.
    Wstęp do dwóch pierwszych turniejów jest bezpłatny, natomiast turniej numer 3 oraz 4 wymaga wpisowego w wysokości 3,3EUR każdy. Wstęp do każdego z turniejów wymaga otrzymania hasła przesłanego przeze mnie na priva dla osób zainteresowanych. W celu otrzymania takowego, należy zgłosić chęć na forum. Hasło będzie przesłane 1-2 dni przed każdym turniejem i za każdym razem będzie inne. Proszę śledzić wątek, ponieważ po ogłoszeniu rankingu po turnieju, zbierane będą zapisy na następny turniej.

    3.
    Po każdym turnieju gracze otrzymają odpowiednią ilość punktów, dzięki którym stworzony będzie ranking generalny. Punkty otrzymywane będą odwrotnie proporcjonalnie do zajętego miejsca, tj. ostatni gracz w turnieju otrzyma 1 punkt.
    Dodatkowo pierwsze trzy miejsca w każdym turnieju nagrodzone zostaną dodatkową ilością punktów w postacie : 1 miejsce – 5 dod. Punktów, 2 miejsce – 4 dod. Punktów, 3 miejsce – 3 dod. Punktów.



    Przykład dla turnieju z 10 osobami :

    1. Zwycięzca – 10p.+5p. = 15 punktów
    2. 2 miejsce - 9p.+4p. = 13 punktów
    3. 3 miejsce – 8p. +3p. = 11 punktów
    4. 4 miejsce – 7 punktów
    5. 5 miejsce – 6 punktów
    6. 6 miejsce – 5 punktów
    7. 7 miesce – 4 punkty
    8. 8 miejsce – 3 punkty
    9. 9 miejsce – 2 punkty
    10. 10 miejsce – 1 punkt



    4.
    Po każdym turnieju stworzona zostanie klasyfikacja generalna, a zwycięzca końcowy otrzyma od PokerGalaxy notebooka ASUS EEE 701.



    Przypominam – hasła zostaną wysłane jedynie do graczy, którzy wyrażą chęć uczestnictwa przed każdym z poszczególnych turniejów.




    Zapraszam do zabawy !


  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Kraków/Radom
    Posty
    217
    proszę o hasło

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    ja też poproszę o hasło

    chociaż niestety żadne nasze postulaty nie zostały uwzględnione... dalej jest jedna nagroda (oprócz tych dwóch książek, które wg mnie powinny być w 3 i 4 turnieju) znów będzie tak, że czym dalej turniej tym mniej osób a jak już te dwa są płatne to już w ogóle pewno mało kto będzie... no nie wiem czy to się znów zbyt szybko nie rozstrzygnie.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    proszę o hasło

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    heh tak sie skonczy ,ze w dwóch ostatnich to zagra moze z piec osob ktore beda w czołówce po dwóch pierwszych turniejach...Zdecydowanie trzeba zmienić kolejność rozgrywania tych turniejów.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    ja tez haslo poprosze

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Rowniez prosze o haslo, moze uda mi sie zagrac

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    28
    Zgłaszam się po hasło.
    Również uważam że mogły by być nagrody pocieszenia (karty itp) dla 2 i 3 miejsca. Coś mi sie zdaje że w tych dwóch ostatnich turniejach zagra zaledwie kilka osób

  9. #9
    Poprosze hasło

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    15
    Poprosze o haslo.