Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Cytat Zamieszczone przez amazonit Zobacz posta
    Dzieki Zbyszek za info. Zapraszamy chetnych w czwartek. Eliminacja graczy odbywac sie bedzie poprzez sumowanie rund 10-ciorozdaniowych, gracz z najgorszym wynikiem odpada, pozostali kontynuuja gre z biezacymi wynikami. Zapowiada sie fajna zabawa

    Kirek mysle, patrzac na to jak poker tajski staje sie popularny, ogolnopolski turniej w taja to tylko kwestia czasu. Nieprawdaz Erklos ?

    Pozdrawiam
    Sam jestem zarażony "tajem" i napewno pomyślę o większym turnieju.Bardzo jestem ciekaw jak wypadnie turniej we Wrocku. Niestety nie mogę przyjechać. Myślałem nawet o turnieju porównawczym w taja na tych samych rozkładach wykorzystując pudełka brydżowe

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Ciekawy pomysł z turniejem porównawczym.pudełka tzreba będzie przerobić bo mają tylko miejsca na cztery ręce.ale Polak potrafi.
    Ostatnio edytowane przez zbig2004 ; 31-07-2008 o 11:48

  3. #13
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    można dołożyć jakoś jedną rękę albo można zrobić turniej na stolikach 4 osobowych

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Niestety frekwencja nie dopisała
    Niemniej jednak turniej należy uznać za udany, nabyliśmy nowych doświadczeń, mam troche do przemyślenia tematów zwiazanych z organizacją tego typu turnieju.
    Wyniki:
    1. Przemek
    2.Arci
    3.Vincent_83
    4.Kameleon
    5.amazonit
    6.zbig2004
    7.Pingwin