Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 82

Wątek: Szukam trenera

  1. #21
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    Nie bądź dla mnie taki okrutny. Co ja Ci zrobiłem ?

  2. #22
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Okrutny byłbym gdybym Cię namawiał na dalszą grę w pokera...

  3. #23
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    w sumie niezle wyzwanie- nie tam zadne 200BI na nl200 w miesiac, ale:

    zrobic z arturka wygrywajacego gracza...
    kto chetny ? jakie oddsy ?

  4. #24
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    he Soprano niezłe zadanko ale pomyślmy jakie szanse

    by Artur wygrywał na nl10 to finał MŚ w piłce nożnej musiałby sie zakończyć wynikiem : Polska - Brazylia 10:0

    by Artur wygrywał na nl100 to .......... nie no kurwa co ja brałem

  5. #25
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    Kto przyjmie zakłady ? mam obecnie 145$ ilu wg. Was nie jestem wstanie ugrać w przeciągu miesiąca ? Oczywiście jakieś rozsądne kwoty na nl10...

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2
    To mój pierwszy post na forum, wiec Witam Wszystkich.

    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    a ten dalej walczy z wiatrakami...

    ..Ty Arturze nie nadajesz się do pokera - dopuść wreszcie do siebie prawdę i znajdź sobie bardziej pożyteczne zajęcie - najlepiej takie za które dla odmiany to Tobie ktoś zapłaci

    NAPRAWDĘ STARY - JUŻ CHYBA CAŁE FORUM NA RÓŻNE SPOSOBY CI POWIEDZIAŁO TO SAMO - DAJ SOBIE SPOKÓJ Z POKEREM!!!
    Uwielbiam takich niedowiarków, bo bardzo mnie motywują do działania Podobno na sukces składa sie tylko 1% talentu, a cale 99% to praca!

    Zobacz ten filmik koniecznie.

    Słynne porażki - Joe Monster

    Powodzenia Artur!

  7. #27
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Maly, widać że jesteś nowy na forum i nie czytałeś tych wszystkich postów arturka wklejanych tu przez kilka lat ciągłego przegrywania na NL10, albo jak to "wpada w szał" (cytat) i wali alliny w każdym rozdaniu

  8. #28
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Cytat Zamieszczone przez Aston1906 Zobacz posta
    Maly, widać że jesteś nowy na forum i nie czytałeś tych wszystkich postów arturka wklejanych tu przez kilka lat ciągłego przegrywania na NL10, albo jak to "wpada w szał" (cytat) i wali alliny w każdym rozdaniu
    No ja tam również nie czytam jak walił all iny, ale może on poprostu nie nadaje sie do gier cashowych, może warto spróbować gry w SNG, lub MTT, ja np nie potrafie grać cashówek bo po 30 min zaczynam sie nudzić w wbijam co drugie rozdanie żeby zobaczyć flop, za to w turniejach czuje się duuużo lepiej, może bez jakiś specjalnych sukcesów ale jestem na +, a gra mi sie podoba i nie nudzi mnie, arturk więc proponuje spróbować czegoś nowego zamiast siedzieć na tym NL10 szczególnie że nie umiesz tam wygrywac, może będą ci odpowiadać turnieje turbo lub rebuy gdzie na niskich stawkach jest raj dla takich co mają tylko AI/Fold (jak ja nie lubie tych turniejów )

    Pozdrawiam
    Totorył

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    ale to że wali alliny w każdym rozdaniu nie jest złe,jak pamietam jak zaczynałem swoja gre i nie nie miałem zielonego pojecia o niczym to myslałem ze tak agresywnie trzeba grać,a to dlatego że trafił sie to bylo bodajze na NL5 idiota co przez pól godziny non stop co rozdanie walił alliny najpierw stacił pare BI by odejść od stołu na NL5 coś kolo 60$
    Ostatnio edytowane przez Majcher ; 29-07-2008 o 10:29

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Dlatego tu jest przewaga turniejów (oczywiscie nie tych rebuy) że jak taki idiota wejdzie na stol to zaraz odpadnie i nie trzeba sie z nim męczyć.