Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1
    Na polskiej wersji pokera występuje błąd. Gdy wejdziemy na >moje konto< i tam na >FPPs< mamy informację, ile punktów FPP musimy zgromadzić, aby utrzymać posiadany poziom VIP, a także ile aby awansować na następny poziom. W polskiej wersji te sumy są takie same, a tak nie powinno być. Gdy odinstalowałam polską wersję i zainstalowałam wersję angielską, tego błędu nie było - druga suma była oczywiście sporo wyższa od pierwszej. Napisałem im o tym (odpisali, że się tym zajmą). Zaraz miną dwa miesiące (dziś ponownie ściągnąłem i zainstalowałem polską wersję), a błędu nie usunięto. Czyżby nie zależało im na polskich graczach?

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Podesle to komus z Expekta z zapytaniem na ten temat.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    109
    Czy dostałeś już jakąś odpowiedź w tej kwestii??

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    14
    Mam to samo, troche to dezorientujace. Napisalem w tej sprawie mail do supportu i poza podziekowaniem za jego napisanie i obietnica szybkiej korekty do dnia dzisiejszego nic w tej sprawie nie zostalo zrobione.

  5. #5
    Dzisiaj ponownie wgrałem polską wersję, aby sprawdzić czy błąd, który informatyk poprawi w 5 minut, jest już naprawiony. Poinformowałem expekt o tym 2 czerwca - dziś jest 7 września. Że mnie i innych Polaków olewają - hmmm świadczy to o nich samych, ale że olewają taką szychę jak Doli - wooow 100 lat
    Ostatnio edytowane przez rakdar ; 07-09-2008 o 20:51

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Hmm, mi odpisali zebym podal twojego maila i sie z toba skontaktuja, myslalem ze sprawa zalatwiona ...
    Zaraz podesle maila z zapytaniem co z ta sprawa ...
    Ostatnio edytowane przez Doli ; 09-09-2008 o 12:04

  7. #7
    Wczoraj po wejściu na expekt komputer zaczął automatycznie pobierać aktualizację. Pomyślałem sobie, że Doli po urodzinach ich opieprzył i wzięli się do roboty. Są jakieś zmiany kosmetyczne, ale omawiany błąd nadal pozostał. Dodatkowo chyba jednak coś spieprzyli, bo gdy chcemy przejrzeć historię rozdań, wyskakuje "Wystąpił błąd w skrypcie na tej stronie" i dalej po kliknięciu stronka się zawiesza. Na koncie miałem też ponad 10.000 punktów FPP więcej niż powinno być. Teraz załadowałem wersję angielską i tam wszystko jest poprawnie, bez tych błędów.
    P.S. Muszę chyba przestać źle o nich pisać, bo chyba mnie namierzyli i wczoraj przegrałem dość sporo i to z dobrymi kartami - teoria spiskowa

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    14
    U mnie to samo, po aktualizacji softu nic sie nie zmienilo !!

  9. #9
    Trochę z braku czasu, trochę z lenistwa zwlekałem z napisaniem o następnym błędzie, jaki zauważyłem po kolejnej aktualizacji. Mianowicie gdy sprawdzaliśmy historię swoich gier (dotyczyło to tylko turniejów) na innym komputerze niż graliśmy, przy każdym rozdaniu zamiast zapisu były tylko puste pola. Sprawdziłem to na 2 komputerach.

    Przedwczoraj nastąpiła ostatnia aktualizacja i ten błąd został naprawiony (choć sporo to trwało), więc post jest już tylko taką ciekawostką, że takowy był.

  10. #10
    Jak już wcześniej pisałem, pierwszego każdego miesiąca otrzymujemy dwie liczby z punktami FPP. Pierwsza podaje, ile musimy zdobyć, aby utrzymać posiadany poziom VIP. Druga ile aby awansować na następny poziom. W obu liczbach kilka ostatnich cyfr jest zawsze taka sama i taka sama powinna pozostawać, gdy się one zmniejszają. Kilka razy zauważyłem, że tak niestety nie jest.



    Wydaje mi się, że błąd ten występuje w momencie, gdy z pełnego stołu odchodzą gracze i pozostaje czterech, trzech i na koniec dwóch. Wtedy chyba komputery expektu "głupieją", tak jakby jeden licznik chciałby być szybszy od drugiego.

    Oczywiście w tym przypadku ta jedna setna nie ma żadnego znaczenia. Chodzi o fakt, że jak tak miałyby pracować komputery w o wiele ważniejszych dziedzinach życia, to marny by był los ludzkości, coraz bardziej uzależnionej od komputerów.

    P.S. Od błędu o którym pisałem w pierwszym poście, minęło już kilka aktualizacji. Jak myślicie, błąd naprawiono?