Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Gram na plo10-25
    Staram się wykorzystywać staty z PT i wyciągać jakieś sensowne wnioski i zastanawia mnie jedna rzecz, mianowicie Tot Aggr Fact mam na poziomie 1-1,3 przy czym Pre flop Raise% mam w okolicy 11%
    . Czy czasem nie wynika z tego że gram zbyt mało agresywnie post flop, czy też grając na takich stawkach też mieliście podobny wynik Tot Aggr Fact i po prostu w miarę zdobywania doświadczenia i kolejnych leveli ogólna agresja sie zwiększa.

    Czy Waszym zdaniem ma sens "określenie "sobie jak powinny wygladać optymalne statystyki i dążenie do nich poprzez grę czy, czy po prostu PT należy wykorzystywać głównie do analizy własnej gry.
    Oczywiście dążenie do nich w cudzysłowie, nie na zasadzie ze mówie sobie musze być ultra TAGiem, flopa widzę max 15% i pasuje KKxx żeby czasem nie przekroczyć tych 15%.

    ??

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Grasz FR czy SH? Dla SH AF postflop na takim poziomie to trochę mało, ale grając FR spokojnie wystarczy. Agresja przyjdzie z czasem.

    Nie ma sensu określanie sobie optymalnych statystyk, ZWŁASZCZA w PLO. Graj swoje, możliwie solidnie, nie bój się czasem semiblefować z nutsowymi drawami z LP i wyniki przyjdą same.

    pzdr

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Gram głównie FR.Ostatnio mój bankroll popłynął o połowę i tak sie zastanawiam co robie źle, analizuje staty i stąd to pytanie.
    Dzięki za opinie w każdym razie

  4. #4
    Podczepiam sie pod ten watek bo takze mam kilka pytan
    dane z ostatnich tygodni
    VPIP - 29%
    PFR - 17%
    FAF - 2.35
    TAF - 2.57
    RAF - 4.07
    Gram oczywiscie na bardzo niskich stawkach ale wiekszosc sesji zamykam na plusie wiec wszystko idzie w dobrym kierunku ale czy poziom agresji nie powinien sie zmiejszac a nie jak w moim przypadku zwieksza jak jest u was dzieki za odpowiedz - Bocian dzieki ze poleciles te filmiki z CardRunners moja gra zdecydowanie na tym zyskala.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Wydaje mi sie ze jeżeli zwiększa Ci się poziom agresji i jednocześnie jesteś stale do przodu to chyba dobrze. Gorzej gdyby agresja rosła a PT byłby na czerwono

    p.s. możesz coś napisac o tych filmikach z cardrunners, trzeba coś wykupić zeby je obejrzeć??

  6. #6
    Jesli chodzi o CardRunners to mozna wykupic 24 hour pass i wtedy przez 24 godziny mozesz takie filmiki ogladac przewaznie jeden film trwa 40 - 60 minut szczegolnie godne polecenia sa Wazz 1 oraz Cmyr 1 dzieki tym filmikom nauczylem sie odpuszczac nawet dobre rece z poczatkowych pozycji oraz gram bardziej agresywnie wiecej zarabiam a mniej sie mecze podczas gry a chyba wlasnie o to chodzi