Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    dzięki wszystkim za info, w sumie się wkurzyłem i chyba wyrobie sobie karte :lol: choć nie wiem czy ją dostane, nic, trzeba uderzyć do banku, ciekawe czy chociaż te książki są warte tylu kłopotów, hehe

    Pozdrówka dla wszystkich maniaków pokerka :P

    Ps. Pomyk PW

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Nie wiem dlaczego nie moglbys dostac. W mBanku nawet dochodow stalych nie musisz miec do eKarty itd.

    pomyk: wyslalem PW . dostales?

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    powtarzam swoja prośbę :lol:

    Czy ktoś jest w stanie sprzedać mi dwie części Harringtona, ma je zbędne, przczytał, wykuł na blache :P i chce się pozbyć, to chętnie kupie, poczekam jeszcze pare dni, a jak nie to zakasam rękawy i kombinuje jakby to zamówić z tego cholernego Amazona hehe

    Ps. Aha i gdyby ktoś łąskawy wytłumaczyc mi jedną rzecz, cena jednej części jest 19$ chyba, jak zamówie dwie naraz to cena jest 38$, ale tam coś pisze że mogę zaoszczędzić -20$, ale to trochę jest dla mnie bezsensu, więc jak ktoś niedawno to zamawiał to prosze o informacje ile kosztują te dwie książki wraz z przesyłką.

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    n masz tam promocje... po prawej stronie klikasz na "buy both now" i placisz 38 + koszty wysylki. A co do tematu sprzedazy... Otworz sobie konto na intelligo albo w mbanku i zaloz internetowa karte kredytowa. Nie bedzie problemu pozniej a przy okazji w pokerroomach ulatwisz sobie zadanie bo szybsze przelewy bedziesz mial

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    dzięki za odp

    konto drugie w mbanku też mam tylko kiedyś wysłali mi umowe ja im nie odesłałem a to już było 4 lata temu hehe, w sumie mam tam jeszcze 100 zł więc warto to odnowić, będzie na książki :lol: i jeszcze jedno pytanko , ile jest za przesyłke z Amazona?

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    144
    thx