Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 59
  1. #21
    Im wyzsze stawki tym wieksza agresja pf i stacki wchodza bardziej light.
    Ostatnio edytowane przez ZetRockinghololo ; 25-07-2008 o 02:44

  2. #22
    Jak callujesz z KK bez pozycji to takie są skutki.
    Potem Ci wywala Asa na flopie i zaczyna sie rozkmina.

    Yyy moze mial AK, to dobrze ze nie wszedlem all in.
    Moze miec teraz rownie dobrze JJ 99, obstawiał cie na niską pare, i tyle. Jak mam KK, to all bez zastanowienia. Zal Ci ze przegrasz z KK w cash game ?? Graj za kase ktora mozesz przegrac.

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    hmm widzę, że wiele osób chyba nie wie co znaczy otwarcie z UTG na FR i 4bet w wykonaniu tight-passive

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    A mnie zastanawia jak to jest możliwe, że gość z PFR 3% może być wygrywającym na tych stawkach!? Kto z nim przegrywa!?
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 26-07-2008 o 15:50 Powód: usunięty zbędny cytat

  5. #25
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    19
    No wlasnie tacy co łudzą sie, ze ma JJ lub, ze na takim flopie KK nie mozna spasowac.

  6. #26
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    musi grać rewelacyjnie postflop - innego wytłumaczenia nie widzę

    choć bardziej prawdopodobne jest dla mnie, że Pepone ma po prostu na niego zbyt małą próbkę i gość w rzeczywistości nie jest wygrywający

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Zupełnie nieopłacalny call w pre flopie. Insta fold. Robiąc założenie że trafimy seta na flopie musimy pamiętac że przeciwnik ma 4 karty aby trafic asa, a to daje mu jakies 15%. Ogólnie jeżeli wchodzimy do takiej akcji z zamiarem rozegrania pasywnego po missed secie musimy miec klarowną sytuację że oddsy są po naszej stronie. Tutaj w pocie jest 210$ przy ef. stacku 286$ co daje call za ponad 10% maksymalnej puli, nie wspominając o redrawach przeciwnika na 15%.

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Ok, nigdy więcej takich "call".

    Dziękuję wszystkim.

    Pepone

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez cARALooH Zobacz posta
    Jak callujesz z KK bez pozycji to takie są skutki.
    Potem Ci wywala Asa na flopie i zaczyna sie rozkmina.

    Yyy moze mial AK, to dobrze ze nie wszedlem all in.
    Moze miec teraz rownie dobrze JJ 99, obstawiał cie na niską pare, i tyle. Jak mam KK, to all bez zastanowienia. Zal Ci ze przegrasz z KK w cash game ?? Graj za kase ktora mozesz przegrac.
    Rozwalaja mnie opinie takich mistrzow nl10, dla ktorych KK = never fold. Trzeba miec swiadomosc, ze im wyzej, tym o wygrane trudniej, a w tym przypadku reraise allin, nawet jezeli powiekszymy zakres rak goscia do AA,AK i QQ, bo innej mozliwosci dla takich statow nie przewiduje, jest -EV z prostego powodu: ze gosc po naszym allinie zrzuci wszystko oprocz AA. Prosty dowod:
    EV = 0,33*0,2*406$+0,66*120$-0,33*0,8*406$= -1,2$.
    0,33 - Ma AA
    0,2 - wygramy KK vs AA
    406 - wygrana/przegrana netto po allinie
    0,66 - nie ma AA
    0,8 - przegramy KK vs AA


    A to, ze ma JJ-, bo nas obstawil na niska pare, jak zrobilismy reraise po po 3becie z UTG i callu z MP to juz zasluguje na nominacje do Lotow.

  10. #30
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Górny Zobacz posta
    0,33 - Ma AA
    0,2 - wygramy KK vs AA
    406 - wygrana/przegrana netto po allinie
    0,66 - nie ma AA
    0,8 - przegramy KK vs AA
    AA - sh,sd,sc,hd,hc,cd - jest 6 możliwości
    AK - ss, sh, sd... - jest 16 możliwości
    QQ - (...) jest 6 możliwości

    6/28 to około 20%, tak więc że ma AA - 0,2 że ma QQ - 0,2 że ma AK - 0,6

    pozdrawiam