Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 59
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    również wątpię w JJ i QQ vs taki nit

    call jest chyba minimalnie +ev przy założeniu, że złapiesz seta - a przeciwnik się spłucze 1/7

    ja bym foldował pewnie - bo moja psychika nie pozwoliłaby mi tego zrzucić przy jakimś pięknym flopie typu 222 - mimo wcześniejszych założeń

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    call jest chyba minimalnie +ev przy założeniu, że złapiesz seta - a przeciwnik się spłucze 1/7
    1/7 zlapie seta ale 1/7 nie wygra, 1/10 ze wyciagnie wszytsko od przeciwnika to optymistyczne zalozenie
    wiec rerasie przeciwnika odpowiedni, call raczej EV-

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    rzeczywiscie mala szansa ze ma QQ/JJ czy blef z 98s, jednak mozliwe ze ma slabsza reke (tilt/przegrane pare puli/znudzenie foldowaniem od pol godziny...)

    jesli uwazamy ze ta szansa jest pomijalna, to mamy easy fold PF, najczesciej trafimy na AA majac 20/80 a czasem na AK majac 70/30

    a co set-minowania, seta trafiamy 1 na 8.5 raza wiec szansa wygrania 8.5 * 50= $425 to absolutne minimum jakie musi znajdowac sie w stacku

    przeciwnicy nie oddaja stackow tak latwo, po trafieniu przez nas seta, wiec z reguly bierze sie mnoznik 12, 15 czy 20

    w omawianej rece villain splaci nam sie duzo czesciej niz mowi srednia, lecz wciaz 425 to minimum ktorego nie mamy w stackach, a pewnie potrzeba przynajmniej te 500-550

    pzdr

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez electer Zobacz posta
    seta trafiamy 1 na 8.5 raza
    czy aby na pewno???
    1 na 8,5 to prawdopodobieństwo na seta lub lepszą rękę na flopie (11,8%)

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    calkiem mozliwe

    ale o te liczbe chodzilo w analizie

    w 1 przypadku na 8.5 nie odpuszczamy flopa, reszte pasujemy

    pozdrawiam

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    Wypowiem się tylko co do rozegrania tego preflop. To, że przeciwnik jest tight to jedno, ale ma POZYCJĘ i według mnie biorąc to pod uwagę ograniczenie jego zakresu tylko do AA w tej sytuacji jest dużym błędem. Z pozycji ten gracz mógł spokojnie zagrywać w ten sposób preflop z AA,KK,QQ,AKso lub nawet z JJ... 4bet lub AI preflop jako odpowiedź na jego reraise to jak dla mnie najbardziej właściwe zagranie, call nie daje zupełnie nic

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez electer Zobacz posta
    a co set-minowania, seta trafiamy 1 na 8.5 raza wiec szansa wygrania 8.5 * 50= $425 to absolutne minimum jakie musi znajdowac sie w stacku
    1 na 8,5 to 1-7,5 a więc musimy wygrać 7,5 x 50 = 375, aby wyjść na 0.

  8. #18
    WTF?
    Pasowac KK w 4bet pocie 94BB deep??? Jak flat pre-flop to easy ship na flopie, ale najlepiej 5bet shove pf.
    Ostatnio edytowane przez ZetRockinghololo ; 25-07-2008 o 02:37

  9. #19
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Rozumiem fold kk kozacka sprawa ale nawet na najwyzszych stawkach ekstremalnie rzadko to zrzucaja. Trafisz na AA bad luck reload i gramy dalej. Ja tam bym pushowal pf.

  10. #20
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    To prawda tylko, że na wysokich stawkach ciężko o gracza z takim statsami ...