Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Jak w temacie. Zauważyłem, iż grono miłośników PH na tym forum rozrasta się w ekspresowym tempie, więc robię to z myślą o Was - fani talentu PH( w szczególności dla Zdzisia ).
    Na początek finałowy stolik z zeszłorocznego WSOP Event $3000 TH, który PH zakończył na 4 miejscu. Według mnie jeden z najlepszych pokerowych show w historii, niesamowita akcja, wiele ciekawych zdarzeń - nie związanych z graczami ze stolika ft, no i tzw. Phil Hellmuth show, a to wszystko okraszone nieco ironicznymi komentarzami NC i LME.

    Sit back and enjoy !!














  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Pewnie już widziałem, ale i tak chętnie obejrzę

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    595
    mi sie odechcialo ogladac P.H. juz po pierwszym rozdaniu

    jesli dobrze zrozumialem, PH ma 123k, w pocie jest 60k (20k + 10k + 3k x 10) on podbija z K6o do jakichs smiesznych 50k, gosc go allinuje z AQ, hellmuth ma do dolozenia 70k do pota 230k, czyli musi miec 22,3% szans zeby wyjsc na zero z chipsEV, i on zrzuca swoja reke ?
    betem do prawie polowy swojego stacka, przy wysokich ante, probuje wybadac czy przeciwnik ma AA/KK ?

    m. in. dlatego wole cashe niz MTT, gdy widze kto jest "najlepszym" graczem turniejowym na swiecie

    oczywiscie zauwazam proporcje, ze gracz ktory nie wygral zadnego wiekszego turnieju na necie krytykuje prosa z 11 bransoletkami WSOPa, wiec moze poprawie swoj MTT-skill po zrozumieniu toku mysli P.H. w powyzszym rozdaniu...

    pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    PH to idiota

    nic mnie bardziej nie rozśmiesza niż to jego pierdolenie...

    moje lamenty przy najgorszych downswingach to pikuś przy tym co on robi po każdym rozdaniu LOL

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    Cytat Zamieszczone przez electer Zobacz posta
    , hellmuth ma do dolozenia 70k do pota 230k, czyli musi miec 22,3% szans zeby wyjsc na zero z chipsEV, i on zrzuca swoja reke ?
    wiem że nie strategia i taktyka, ale co to ma być???

    poza tym potem dokładnie wyjaśnia dlaczego sfoldował
    Ostatnio edytowane przez sinobrody00 ; 22-07-2008 o 17:15

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    jego wyjaśnienia są idiotyczne.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    a mnie rozjebuje to, że robi raise z byle gownem, ktos go reraisuje z dobra reka, a on to odbiera jako personalny atak i placze, lol, dzieciak z lekka

    ale i tak go lubię, choć coraz mniej szanuje jako dorosłego człowieka

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Cytat Zamieszczone przez sinobrody00 Zobacz posta
    wiem że nie strategia i taktyka, ale co to ma być???

    poza tym potem dokładnie wyjaśnia dlaczego sfoldował
    Rozumiem, ze wiedzial, ze w nastepnej rece dostanie AA. W takim razie po jaka cholere raisowal z tym K6 zamiast poczekac ta jedna reke i nie tracic prawie polowy chipsow i potem wiecej wyciagnac na AA? I jeszcze pozniej zrobil call raisa z KQ, i pomimo A na flopie dal all-in. A jak Beth scallowala jego raise z KQ to malo nie padl jakie to beznadziejne zagranie lol. Kretyn z Phila jakich malo. Jedyne wyjasnienie jego zachowania jakie mi przychodzi do glowy to moze specjalnie to robi zeby tiltowac innych? Ale cos mi na to nie wyglada.

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Heh, mysle ze powod jest nieco inny, po prostu dzieki takiemy zachowaniu telewizja pokazuje go najwiecej ze wszystkich prosow, a to juz przeklada sie na konkretna kaske

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    omg tylko nie to :P