Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 67
  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    dlaczego niby jest burakiem ?

    mnie tam wkruzyl tylko post dheatr tech ktory pisze o nim pajac i dziwka

    To nie ja bo ja tylko cytowałem, a piszą o nim tak autorzy tego filmu. Nie dość baranie jeden ze nie umiesz czytać, to jeszcze jesteś ślepy. Ja tylko podzielam zdanie twórców filmu, że Helmuth to pokerowa dziwka, dziwka, dziwka!!!

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    przeciez emocji nie mozesz kontrolowac ? to nie jest cos co sie swiadomie wybiera one sa lub nie wiec mozesz je conajwyzej dusic w sobie i siedziec cicho udajac ze cie to nie rusza


    A prawda jest taka ze jezeli jakis debil dobiera i trafia jednego outa to kazdy normalny czlowiek sie zdenerwuje,zasmuci, itd

    Pozatym ludzie graja w pokera bo budzi on emocje bez emocji ta gra nie ma sensu i jest cholernie nudna

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    lol i czym tu sie podniecac? 2 rozdania z czego jedno set na seta a drugie misread. taki "bledow" kazdy ma dziesiatki w ciagu dnia

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    przeciez emocji nie mozesz kontrolowac ? to nie jest cos co sie swiadomie wybiera one sa lub nie wiec mozesz je conajwyzej dusic w sobie i siedziec cicho udajac ze cie to nie rusza


    A prawda jest taka ze jezeli jakis debil dobiera i trafia jednego outa to kazdy normalny czlowiek sie zdenerwuje,zasmuci, itd

    Pozatym ludzie graja w pokera bo budzi on emocje bez emocji ta gra nie ma sensu i jest cholernie nudna
    Mylisz się. Przeczytałem kilka książek z dziedziny psychologii inwestowania (nic wspólnego z pokerem), i tego jak nauczyć się wyciszać emocje a zastępować je logiką. Zacząłem się uczyć i wdrażać różne ćwiczenia umysłu. Totalna zmiana sposobu myślenia. Dlatego grając w pokera wybierasz linię zagrań już przed flopem, bez żadnej podniety jak masz AA, raczej zastanowisz się jak zagrasz po flopie zależnie od jego struktury, czy spasujesz czy ciągniesz do końca. Na bad beata trzeba być po prostu przygotowanym po podjęciu decyzji o linii zagrań i jeszcze przed flopem. Bez względu na to czy ktoś dobierze 1 outa czy nie lepszym wyjściem jest zastanowienie się, czy mogłem tego uniknąć, a nie kwiczenie i lamentowanie bo to nikogo nie obchodzi, poziom stresu wzrasta, TILT. A ludzie niestety tacy są, że jak ktoś polegnie w taki sposób to podświadomie się z tego cieszą (przynajmniej Polacy hehe). Sam się śmieję z JD bo ciągle biadoli na swoim blogu jaki jest poszkodowany. Martwi cię to? Przejmujesz się nim? Bo ja mam jego bad beaty głęboko w dupie. A jak nie umie podejść logicznie do sprawy (zwłaszcza że mieni się chyba pro bo innego zajęcia nie ma) to jest leszczem i nie nadaje się do pokera. Psychika to 50% sukcesu w pokerze (o ile nie więcej), większość zalega na tilcie ale sie rozpisalem koncze

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Cytat Zamieszczone przez dhaetr_tech
    I tylko o to mi chodziło cepie jeden. Jak jeszcze nie rozumiesz to przyjde i ci wbije to łopatą do pustego łba. JASNE?
    Cytat Zamieszczone przez dhaetr_tech
    Nie dość baranie jeden ze nie umiesz czytać, to jeszcze jesteś ślepy. Ja tylko podzielam zdanie twórców filmu, że Helmuth to pokerowa dziwka, dziwka, dziwka!!!
    Cytat Zamieszczone przez dhaetr_tech
    Przeczytałem kilka książek z dziedziny psychologii inwestowania (nic wspólnego z pokerem), i tego jak nauczyć się wyciszać emocje a zastępować je logiką. Zacząłem się uczyć i wdrażać różne ćwiczenia umysłu. Totalna zmiana sposobu myślenia.

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    lol, good one

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    przeciez wkurwianie sie jak idiota trafi nie musi wcale miec wplywu na poziom naszej gry

    Hellmuth ostro sie wkurza a naprawde ciezko jest znalezc sytuacje w ktorej ewidetnie gra gorzej z powodu zlosci


    Pozatym bez emocji gra w pokera jest beznadziejna Wiekszosc z nas gra w ta gre dlatego ze oprocz $$$ to jest swietny sposob spedzania wolnego czasu

  8. #28
    haha filippo dobre cytaty ale wyrwane z kontekstu . A moje wypowiedzi były próbą podpuszczenia sebkrolla. Zazwyczaj to działa, ale on się nie dał więc wykazał się dojrzałością umysłową. A może mnie po prostu przejrzał? Brak reakcji na moje wyszukane zaczepki zawsze mnie boli kto mnie przytuli?
    Ostatnio edytowane przez dhaetr_tech ; 24-09-2008 o 16:57

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    Wiekszosc z nas gra w ta gre dlatego ze oprocz $$$ to jest swietny sposob spedzania wolnego czasu
    i tu podzielam opinię, zgodna z moim podejściem

  10. #30
    OMG what a sneeeky guy