Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    25
    Grając w pokera i regularnie na tym zarabiając to trzeba płacić podatek od wygranych?
    Jak wy to robicie?

    Przypuśćmy ze ktoś zarabia na tym np. po 3 000zł na miesiąc.
    Czy nie zaciekawi US że na konto bankowe wpływa regularnie kasa a my np. nie pracujemy bo sie uczymy. ?

  2. #2
    no wlasnie, albo przykladowo jezeli wygralbym w turnieju jakas duza sume to jak to wyglada

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    jak grasz w naziemnych kasynach to mozesz brac zaswiadczenie o wygranych


    A jesli grasz online i US to odkryje to masz klopsa Bo nawet jakbys chcial nie masz jak tego opodatkowac


    wyglada to tak ze granie online nie jest w pelni legalne a pieniadze z takich zrodel nie da sie opodatkowac

  4. Niestety martwe prawo - miejmy nadzieję, że niedługo się to zmieni.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    25
    na prawo ze sie zmieni to nie ma co liczyć

    a orientujecie sie może jakie banki mają podstawy by przesłać wyciąg naszego konta do US. Słyszałem coś ze jak przekroczy 48 000zł rocznie

    Co o tym myślicie.
    Czy gracze zarabiający duże pieniądze na pokerze i zakładach sportowych są bezpieczni. Bo potem jak po latach US naliczy ile powinniśmy zapłacić to może być krucho

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    wyglada to tak ze granie online nie jest w pelni legalne a pieniadze z takich zrodel nie da sie opodatkowac
    ale na przyjemności wydać można :P

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Chrzanów
    Posty
    61
    Właśnie mnie to zawsze ciekawiło jak ktoś wygrał np. 50.000zł w jakimś dobrym turnieju to co dalej z tym zrobi, będzie wypłacał np.5000zł miesięcznie regularnie przez 10 miesięcy to też chyba mogą się przyczepić. Wiem że są osoby na tym forum co wygrywali naprawdę duże pieniądze i jestem ciekawy w jaki sposób to wypłacili?

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Jezeli juz macietakie dochody z pokera ze sie utrzymujecie z gry w niego. To z tego co wiem mozna zalozyc konto zagranica i tam trzymac kaske.

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Jeśli będę codziennie wypłacał z bankomatu 2000zł, to nikt się nie doczepi? Kasy nie będę trzymał na koncie bankowym, tylko w innym bezpiecznym miejscu :P Chodzi mi tylko o te wypłaty. Miałbym konto Neteller i do tego kartę. Z Netellera ani razu nie wypłacałbym do PL banku. Zawsze tylko z bankomatu.

    No i jeszcze jedna sprawa. Jeśli większość wypłat robiłbym z tych samych bankomatów, to czy może to zwiększyć ryzyko podpadnięcia? =]

    Czy bank w jakiś sposób może zarejestrować takie wypłaty i powiadomić US?

    Oczywiście pytam czysto teoretycznie
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 09-09-2008 o 13:47

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    przy takich wypłatach jesteś kompletnie anonimowy... nawet jakbyś wypłacał codziennie 2k z tego samego bankomatu