Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 105
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Problem z bankami zagranicznymi jest inny. Aby założyć konto trzeba to zrobic osobiście. Ale jeśli już wygramy kupe kasy to raczej wycieczka w alpy szwajcarskie jest dość milą perpektywą.....tego chyba nie zaneguje nikt

    Tak naprawde dla przeciętnego Polaka nie opłaca się utrzymywać konta zagranicą bo koszty to od kilkunastu euro miesiecznie wzwyż..po co ? Dla 1000 euro wyplaty miesiecznie albo i mniej???

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    10
    nie można po prostu tego zgłosic jeako wygrana w grze losowej i zaplacic 10% czy ile tam jest podatku ? czy poker on-line ejst nielegalny w PL chyba nie ma na to zadnego paragrafu ?

    Btw bank w Szwajcari brzi neizle, albo zainteresuj sie tzw. bankami/spólkami offshore

    "Według Jeffrey'a Owens z OECD, którego wypowiedź przytaczał w lutym 2007 r. "The Economist", w off-shorowych centrach finansowych zarządzane jest już być może nawet 6-8 proc. wartości gospodarki światowej, czyli pięć razy więcej niż dwie dekady temu. Przykładowo: Kajmany stały się już piątym największym na świecie centrum bankowym, a na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych zarejestrowano już prawie 700 tys. off-shorowych spółek"
    czyli tam gdzie wszystkie pokeroomy kase trzymją i przez to zbanowali pokera w USA, a do tego anonimowe

    Btw co nei zmiania faktu jak ulokujesz kase w offshore czy jakims szwajcarskim banku a pozniej kupisz sobie ferrai,a uprzejmy sasiad zglosi do skarbóki to sie już nei wytlumaczysz (to chyba ze zarabiasz na codzien podobne sumy, ale wtdy bys tego topiku nei zkladal
    Ostatnio edytowane przez spec_u ; 22-07-2008 o 11:53

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Jak widzisz metod i sposobów jest mnóstwo byle z głową..

    Pozdro

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez adamcel24 Zobacz posta
    Jak widzisz metod i sposobów jest mnóstwo byle z głową..

    Pozdro
    hm byle z głową hm szkoda że zasłaniasz sie pomocą w przestępstwie bo to dość ciekawy temat a na razie został na tyle wyjaśniony - można przelać na zagraniczne konto i tam leżakować pieniądze, ewentualnie raz w miesiącu dymać stopem do Szwajcarii i w przyklejonych plikach setek do klatki piersiowej wracać nocą do polski trzęsąc gaciami (znów stopem)
    Bo wszak ani auta nie możemy kupić ani domu :/ to po co tyle userow na tym forum
    większość ludzi czytając ten watek będzie musiało trząść spodniami wypłacając 100e i mniej (wszak
    adamcel24 W sumie jeśli nawet byłaby niższa ale pochodziła od np party poker a jakiś kumaty pracownik banku by to zauważył to GINF nie jest potrzebny bank może to sam zgłosić na pały nawet jeśli to jest 1000 euro , bo ktoś np wie że party poker to hazard elektroniczny w Polsce prawnie zakazany.
    and
    Baza danych GINF jest oczywiście do dyspozycji organów ścigania czyli prokuratury , CBA, ABW itp
    ) a widmo sadu i konsekwencji prawnych skłoni większość do foldowania AA po flopie AA2
    To są subiektywne wnioski po przeczytaniu tego tematu, choć nie ukrywam ze poruszono kwestia bardzo interesującą to wyjaśnienia delikatnie pisząc dziwne
    Pozdrawiam

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    No coż ...dura lex sed lex .....jaki by to nie był stan prawny to faktem jest że możesz zostać skazany na grzywnę za grę w pokera on-line a wszystko pozostałe jest konsekwencją tego idiotycznego ale wciąż obowiazującego przepisu i nic ci na to nie poradzę.....ale dziwie się że myslący człowiek a zakładam że każda osoba grajaca w pokera jest mysląca może pisać głupoty o przemycaniu banknowtów do Polski , tak trudno ustalić sobie dzienny limit na karcie do bankmatu w wys powiedzmy 12 tys pln dziennie , troche drogo wyjdzie ale na pewno taniej niż fizycny przemyt banknowtów , chcesz taniej - prosze bardzo aż takk trudno załozyć sobie 10 e-kont darmowych na ogół i przelewac na nie niewielkie kwoty z netka np czy z MB - pies z kulawa noga sie do ciebie nie przyczepi - to nie jest nielegalne .

    No troche inwencji , chcesz informacji o bankach szwajcarskich , no do licha jest pan google wpisz hasło konta zagraniczne lub pokrewne , ludzie to nie boli.....

    Dopóki w naszym kraju nie będzie stosownych uregulowań jakoś musimy sobie radzić lub nie grać on-line. Już grając jesteśmy na bakier z prawem a cała reszta jest tylko tego naturalną konsekwencją.
    Ostatnio edytowane przez adamcel24 ; 22-07-2008 o 12:37

  6. #26
    spokojnie daleko mi do wkładania banknotów do skarpetek i przyklejania gdziekolwiek mam swoje inne fetysze, chodzi mi tylko o to ze przedstawiasz się jako
    pracuje w bankowości i to nie w charakterze domokrążcy oferującego takim jak TY karty kredytowe i fundusze inwestycyjne tylko zajmuje się trochę poważniejszymi rzeczami
    i taki to pracownik doradza bądź co bądź znajomym z forum:
    ale dziwie się że myslący człowiek a zakładam że każda osoba grajaca w pokera jest mysląca może pisać głupoty o przemycaniu banknowtów do Polski , tak trudno ustalić sobie dzienny limit na karcie do bankmatu w wys powiedzmy 12 tys pln dziennie , troche drogo wyjdzie ale na pewno taniej niż fizycny przemyt banknowtów
    a we wcześniejszym poście pisze
    jakiś kumaty pracownik banku by to zauważył to GINF nie jest potrzebny bank może to sam zgłosić na pały nawet jeśli to jest 1000 euro
    and
    załozyć sobie 10 e-kont darmowych na ogół i przelewac na nie niewielkie kwoty z netka np czy z MB - pies z kulawa noga sie do ciebie nie przyczepi - to nie jest nielegalne .
    a jeszcze wcześniej pisze że nie może pomoc bo to wbrew prawu
    ale niestety jestem tylko bezmyślnym calling station a nie myślącym pracownikiem banku
    pozdrawiam

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    popieram przedmowce, tak czytam to wszystko i jak dla mnie totalny belkot, duzy usmiech na twarzy cos ala pomieszanie obrad sejmu z audycja w radiu maryja.

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Słuchaj kolego , co ja mam Ci doradzić , ja tylko napisałem jak jest i to co wynika z moich życiowych i zawodowych doświadzeń , możesz wierzyć lub nie a ostatecznie i tak decyję musisz podjąć sam , nie ma złotej recepty , w polskim prawie podatkowym i karnym istnieje dość duża dowolność interpretacyjna pewnych faktów , chyba nie oczekujesz od kogokolwiek złotej recepty - że jesli się zastosujesz , pojdziesz do US to CI powiedzą - zrobił Pan tak jak należy , w wyniku Pana działana teraz już wszytsko jest zgodne z prawem i zapewniamy Pana że nic Panu już nie grozi. Nie dziw się że nie chcę pisać zbyt wielu szczegółow , a nóż komus przyjdzie do głowy skorzystać i nie daj boże się nie uda - no to zaraz powie że mu ktoś tak pmogł i doradził , widziałem takich chojraków którzy jak już wpadli z byle jaka pierdołą to własna matkę by sprzedali ze strachu przez Panem Prokuratorem . Powtarzam cokolwiek by się zrobiło to z prawnego punktu widzenia nie jest to ok . Ja nie mówie że musi być to bank szwajcarski , ale z mojej wiedzy wynika że jest to jeszcze stosunkowo najbezpieczniejsze i najłatwiejsze - mówie tylko ze istnieją takie możliwości i grożą za to takie a nie inne konsekwencje..to wszystko ...pzrepraszam jeśli w jakikolwiek sposób ciebie uraziłem ...nie to było moim zamiarem....

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Sorry , ale totalny bełkot to jest to co wy wypisujecie , nie tylko bełkot ale i stek bzdur z gatunku co by było gdyby.....
    Zejdzcie kurwa na ziemie , w polskie warunki - i powiedzcie jak najbezpieczniej przelac 100 k euro z pokerromu i wykorzystać te pieniądze...
    bełkoty wy moje kochane.....

    Chetnie przeczytam.....
    A jak tak bardzo się boicie to po prostu grajcie sobie w naziemnym kasynie...

    Pisze jak chłop krowie na granicy pola jakie są możliwości , ameryki nie odkrywam , a ktoś twierdzi że pomieszanie radia maryja i obrad sejmu,
    skończ te studia jeden z drugim , idź do pracy , popracuj zobaczysz jak pewne rzeczy w praniu wygladają

    nie wiem nie rozumiemy się - konkretnie co wam sie nie zgadza w tym co napisałem odpowiem bo chcę pomóc rozwikłać pewne rzeczy....
    Ostatnio edytowane przez adamcel24 ; 22-07-2008 o 13:32

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    LOL, juz widze jaki z ciebie pracownik banku, moze banku nasienia lub cos podobnego. niby wiesz ze dzwonia, ale w ktorym kosciele?
    jak nie znasz 100% bezpiecznego sposobu na ulokowanie takiej kwoty, to po co piszesz i ludziom robisz nadzieje na poznanie rozwiazania, tym bardziej ze ktos wyzej wkleil pare twoich cytatow, w ktorych przeczysz sam sobie.

    ode mnie powiem tylko tyle (w temacie) - zainteresujcie sie offshore, a takze krajami w UE, gdzie podatek od wygranych wynosi 0-3%. myslenie nie boli, pozdrawiam