Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Jasne oczywiście WSZYSTKO pasywnie gram (swoją drogą ciekawe jak to miałem rozegrać agresywnie). Co do krytyki to jakoś nie bronię swojego zagrania na turnie czy river ale jak ktoś ma oczy w dupie to potem takie rzeczy gada.

    To jest NL10 - nie mówię że pf było zagrane rewelacyjnie ale to nie jest tak że 3bet jest SUPER w tym przyp. Nieraz grałem z AK allina za 50-60BB i sprawdzały mnie średnie pary. Prawie na bank dostałbym calla, flopa nie trafie w 2/3 przyp. Koleś cbeta może sprawdzić z jakąś średnią parą, drawem, gutshotem, huj wie czym. I na turnie jestem w dupie po zbudowaniu dużej puli. Np takie standardowe raisy pf oni sprawdzają z byle czym i gadanie "jak zrobie pf raisa 5bb to wiem na czym stoje, a jak tylko callne to nie wiem" na TYCH stawkach ma niewielki sens (taki bet coś oczywiście daje ale nie dużo)
    Ostatnio edytowane przez AdamBB ; 21-07-2008 o 13:50

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Nie odpowiedziales na pytanie po co wklejasz te pasywnie i zle rozegrane rozdania skoro potem probujesz takie rozegranie usprawiedliwiac? Pomijam juz dolna czesc Twojego posta bo dochodze do wniosku, ze jestes niereformowalny i niestety nigdy nie zrozumiesz zasad tej gry

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Zatem całe rozważania nie mają sensu, bo NIC nie zależy od Twojej gry. Czy sprawdzisz czy przebijesz - efekt będzie taki sam. To taki poker pt. "komu przyżre ten wygra". Zakładasz, że żadnego zagrania przeciwnika nie można traktować poważnie i że nikogo nie wypłoszy z rozdania reraise preflop... Hmm...
    Skoro element losowości oceniasz tak wysoko, to po kiego grzyba mordować się grając w pokera? Nie lepiej poćwiczyć ruletkę w wirtualnym kasynie?

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Jasne oczywiście WSZYSTKO pasywnie gram (swoją drogą ciekawe jak to miałem rozegrać agresywnie). Co do krytyki to jakoś nie bronię swojego zagrania na turnie czy river ale jak ktoś ma oczy w dupie to potem takie rzeczy gada.

    To jest NL10 - nie mówię że pf było zagrane rewelacyjnie ale to nie jest tak że 3bet jest SUPER w tym przyp. Nieraz grałem z AK allina za 50-60BB i sprawdzały mnie średnie pary. Prawie na bank dostałbym calla, flopa nie trafie w 2/3 przyp. Koleś cbeta może sprawdzić z jakąś średnią parą, drawem, gutshotem, huj wie czym. I na turnie jestem w dupie po zbudowaniu dużej puli. Np takie standardowe raisy pf oni sprawdzają z byle czym i gadanie "jak zrobie pf raisa 5bb to wiem na czym stoje, a jak tylko callne to nie wiem" na TYCH stawkach ma niewielki sens (taki bet coś oczywiście daje ale nie dużo)
    Adamie tu trzeba być rekinem a nie karpiem!
    Ostro jebac nic sie nie bać!

  5. #15
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    jesli nie chcesz rejsnąć AK preflop i chcesz oglądnąć flopa z wieloma przeciwnikami, to co chciałbyś trafić na flopie?
    jezeli grac tak pasywnie - to juz lepiej zrzucic to AK preflop.
    chyba, ze masz "czutke" na flopa QJ10 tęcza, bo na każdym innym czułbym się niepewnie z AK w multiwaypocie

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Do Xolo - nie dorabiaj teori o tym "NIC". W grze poza mną było 3 gości więc stwierdziłem że 3bet pf prawie na bank nie wywali wszystkich a nie że nic nie da. Gdybym miał np QQ, wtedy najczęściej dostanę dobry flop i jest inna sprawa.

    Do mistrza pokera, pana K... w odpowiedzi na pytanie - jakbyś przeglądnął inne wątki to też często ludzie trochę bronią swoich zagrań przynajmniej niektórych. Są momenty w rozdaniu że ktoś uważa że akurat to zrobił dobrze i raczej będzie tego bronił a są momenty że ktoś czuje sie niepewnie i nie będzie twardo obstawiał przy swoim.

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ale Ty w tym rozdaniu nie zrobiles dobrze nic a ciskasz sie jakbys to rozegral jak pro Troche pokory Adamku

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Prawie na bank dostałbym calla, flopa nie trafie w 2/3 przyp.
    Ale przeciwnik nie zawsze musi mieć przecież parę, a jeśli jej nie ma, to flopa nie trafi przecież tak samo często jak ty. Co więcej, jeśli sprawdzi 3beta np. z KJ czy AT, to trafienie flopa może mu pomóc tylko więcej wtopić. Ty nie masz takich dylematów, bo praktycznie nie ma szans, żeby twoja ręka była zdominowana.
    No i jeśli ma sprawdzić contbeta np. z 88 na flopie QT6, to i sprawdzi na flopie AJ5, więc kiedy trafisz TP też wyciągniesz od niego sporo.
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    Np takie standardowe raisy pf oni sprawdzają z byle czym i gadanie "jak zrobie pf raisa 5bb to wiem na czym stoje, a jak tylko callne to nie wiem" na TYCH stawkach ma niewielki sens (taki bet coś oczywiście daje ale nie dużo)
    Lepiej wiesz na czym stoisz, bo na pewno przynajmniej część przeciwników wygonisz z rozdania. A im mniej graczy w rozdaniu, tym większa szansa, że twoje ew. TP jest najlepszą ręką.

  9. #19
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Jak inni zdaje sie napisali, fold flop.

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Uwielbiam wątki adamabb.