Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    BossMedia Game #1167410938: Table Table TH 256 - $1.00/$2.00 - No Limit Hold'em - 19:45:36 - 2008/07/20
    Seat 1: igiel31 ($371.70)
    Seat 2: Ippentaali ($273.40)
    Seat 3: Mr.RS. ($203.70)
    Seat 4: __PANAM__ ($572.79)
    Seat 5: HIKIKO ($276.65)
    igiel31 posts the big blind of $2.00
    HIKIKO posts the small blind of $1.00
    __PANAM__ is the button
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to igiel31 [ ]
    Ippentaali folds
    Mr.RS. folds
    __PANAM__ folds
    HIKIKO raises $6.00
    igiel31 raises $22.00
    HIKIKO calls $22.00
    *** FLOP *** [ ]
    HIKIKO bets $30.00
    ?

    29/16/4 - gość od mojego poprzedniego rozdania - wcześniej rozegral nietypowo seta i ogólnie gra bardzo dziwnie


    czy ze względu na słabe rozegranie w PF, stacki i nietypową grę przeciwnika lepiej dać jednego calla czy zasadzić klasyczny raise
    proszę nie mówić o PF bo to był misclick
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 21-07-2008 o 02:23

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Przez ów misclick zyskałeś inicjatywę więc moim zdaniem klasyczny semibluff raise do ~120 i sprawdzenie ewentualnego AI. Jeśli koleś jest na drawie, to Ty masz lepszy i być może najlepszą w tym momencie rękę, a jeśli ma dwie pary, seta itp. to nie jesteś drawing dead.

    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    29/16/4 - gość od mojego poprzedniego rozdania - wcześniej rozegral nietypowo seta i ogólnie gra bardzo dziwnie
    Hehe, ja mam zbliżone staty i też gram bardzo dziwnie.

    jdx

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    niestety przebiłem tylko do 100

    i uwaga! dostałem calla! TURN to i gościu znowu betuje za 70 lol - co to może znaczyć? co robić?

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    313
    Jak masz jeszcze all in protection to wyciagnij wtyczke

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    niestety przebiłem tylko do 100

    i uwaga! dostałem calla! TURN to i gościu znowu betuje za 70 lol - co to może znaczyć? co robić?
    Ciężki przeciwnik. Bez dłuższej znajomości ciężko powiedzieć co oznacza ten kolejny i w dodatku tak mały donkbet. Nie sądzę aby to była goła parka. To jest albo monster z flopa albo strit skompletowany na turnie albo goły FD albo FD + parka. Ta ósemka na turnie trochę popsuła sprawę ponieważ mogła skompletować gościowi strita albo dać mu FD + parkę (zakładając, że już na flopie nie miał FD z parą). Gdyby spadło coś innego, np. 3d, to można byłoby się all-inować, ale w ogólnej sytuacji sądzę, że call jest bezpiecznym zagraniem. Jeśli trafisz, to przy takiej puli koleś dorzuci pewnie resztę kasy na river jeśli tylko cokolwiek ma więc jest to +EV. Gorzej jeśli nie trafisz i koleś będzie betował river, a jednak śmierdzi mi tu trochę gołym FD. Zresztą nawet jeśli nie będzie betował to i tak ciężko będzie go wyblefować ze wzgledu na pot odds. Tak więc jeśli na river nie trafię koloru to folduję na jego beta, ale jeśli spadnie A to raczej sprawdzam. Odważniejsi mogą pokusić się o hero calla z A high.

    jdx

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    268
    IMO koleś ma seta, więc gram call for flush i fold na missed... Co prawda z tego co widzę, to grasz niezłego LAGa i może sprawdzać jakiegoś AJ, lecz po akcji którą pokazał, raczej nie spodziewałbym się folda za 100$ do puli 550$...
    Częściej spotykam się z setem lub nawet z AA, ale ja gram FR.

    Podsumowując, call turn z intencją złapania koloru i fold do każdej akcji przy blanku ---> z A na river można pokusić się o call, gdyż mamy już mało do dołożenia, ale mimo wszystko jestem za foldem:]

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Dążymy do allina na flopie, as played - tylko call i bez kiera na river składamy sie na porządny bet

  8. #8
    Generalnie nie wiem po co ten re-rise do 22 $????
    Masz na ręku A2H czyli umówmy sie że niezbyt mocną kartę. W tym przpadku call wydaje się bardziej rozsądny biorąc pod uwage fakt że koleś mógł podbijać przed flopem z niczym. Min. z czym bym podbijał to AJ-AQ.
    Ale ok. miałeś częściowego farta i dostałeś na flopie flush drawa.
    Po flopie koleś zagrywa za 30$ więc mówiąc krótko pokazuje że jest mocny (biorąc pod uwagę Twój re-rise pzed flopem raczej nie blefuje). Biorąc pod uwagę że na flopie pojawiły sie dwa kiery jego zagranie jest jaknajbardziej rozsądne (obstawiam go na overpair albo seta). Ty masz narazie "nic" więc nie szalałbym bardzo i po prostu sprawdzł biorąc pod uwagę że masz 9 outs (asów nie liczę bo raczej Para asów z takim kicker'em nie wydaje sie wystarczająca). Nie ma sensu budować pota jesli narazie nie masz karty wystarczającej na jego zgarnięcie.
    pozdrawiam

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    to co piszesz jest prawdą, gdyby grał TAG vs TAG, a tutaj HERO ma LAG image, a przeciwnik najwyraźniej jest aggrodonkiem

    oczywiście 3bet pf jest słaby, ale Igieł sam przyznał sie tu do błędu, więc nie ma sensu tego roztrząsać

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    właśnie po odświeżeniu tej analizy z lipca sam się dziwię dlaczego napisałem, że PF 3bet jest słaby lol - teraz w 50% vs LAG gram tak z automatu