Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    ciezko sie wypowiadac o jednym rozdaniu, szczegolnie jak mowisz ze gosc gra dziwnie, ale takie donkbety jak ten smierdza wlasnie golym FD, pewnie KQs. do tego ten bet 70 wyglada na blockbeta, zeby taniej kupic ew. flusha. ale jak napisales - gra dziwnie, moze nawet trafil quadsa i chcial dostac reraise zgadzam sie z jdx i pewnie oddalbym kase jak donk callujac z A high

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Łał, jaki odgrzany watek. To może igiel jeszcze napisz jak się skończyło.

    jdx

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    haha pamiętam - sprawdziłem na turnie i sfoldowałem na river!

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez igiel3 Zobacz posta
    właśnie po odświeżeniu tej analizy z lipca sam się dziwię dlaczego napisałem, że PF 3bet jest słaby lol - teraz w 50% vs LAG gram tak z automatu
    ale przecież to nie LAG (różnica pomiedzy LAG i agrodonkiem jest wahliwa, ale sam zakwalifikowałeś go jako tego drugiego)

  5. #15
    W tym przypadku nie kierowałbym się tym czy koleś jest loose aggresive czy tight, traci to tu na znaczeniu jesli przyjrzymy się historii zagrań:

    przed flopem
    - HIKIKO raises $6.00 - moze cos mieć ale nie koniecznie biorąc pod uwagę że tak jak określiliście jest LAG i do tego zupełny donk
    - igiel31 raises $22.00 - nie ma mocnej karty ale przeciwnik tego nie wie i założe sie że obstawia go na coś mocnego

    po flopie:
    HIKIKO bets $30.00 - możemy oczywiście uznać to za continuation bet, ale wydaje sie to mało prawdopodobne, nawet słaby gracz rozumie że sytuacja staje sie poważna, w takim przypadku ma albo KK, QQ lub też seta. Jeśli nawet nie ma żadnej z tych rąk i do czegoś dobiera w związku z czym mamy do czynienia z semi-bluff (zresztą igiel31 robi dokładnie to samo), nie ma sensu budować pota dopuki nie dostaniemy wymarzonego serduszka. Zakładam ze i tak mamy więcej outsów niż przeciwnik. Musimy dodatkowo pamiętać że w tej chwili igiel31 bije jedynie totalnego bluff'a. Oczywiście to tylko moje spostrzeżenie, więc nikogo nei chciałbym urazić.
    Pozdrowienia
    Ostatnio edytowane przez sebasbox ; 14-11-2008 o 07:56