Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Seat 2: nytimes.com ($1,255 in chips)
    Seat 4: milanese84 ($2,010 in chips)
    Seat 5: XXMricXX ($2,625 in chips)
    Seat 7: Wh1pl45h ($1,615 in chips)
    Seat 8: fan13 ($3,635 in chips)
    Seat 9: robin011 ($2,515 in chips)
    Seat 10: Oldenesss ($1,345 in chips)

    ANTES/BLINDS
    milanese84 posts blind ($25), XXMricXX posts blind ($50).

    PRE-FLOP
    Wh1pl45h folds, fan13 calls $50, robin011 folds, Oldenesss folds, nytimes.com folds, milanese84 bets $150, XXMricXX folds, fan13 calls $125.

    FLOP [board cards: , , ]
    milanese84 bets $300, fan13 calls $300.

    TURN [board cards: , , , ]
    milanese84 ???

    nie przejmujemy się oporem i ładujemy do końca? bez readów.

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    check na flopie dla pot control, tak jak rozegrane na turnie check/fold.

    edit: serio to pisałem. (indy miał wątpliwości) to jeden z gorszych flopów jakie mogłeś trafić.
    Ostatnio edytowane przez mash ; 17-07-2008 o 00:35

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    wydaje mi się ze tylko w przypadku gdyby twój przeciwnik był regular na tych stawkach to bym zgodził sie z check/fold na turnie, w innym przypadku allin za jego pozostałe 800 mimo wszystko na 22$ znajdzie sie jeszcze sporo idiotów :P ale jak napisałes nie miałes zadnych readów, mimo wszystko zrzucam to tylko gdy wiem ze gram z z kolesiem ktory czesto gra i ma dobre wyniki, pewnie grasz sporo sng's wiec masz upatrzonych paru takich co wiesz ze dobrze sobie radzą

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    dokładnie, wszystko zależy czy w tej sytuacji gramy z regiem czy nie i od tego uzależniam tutaj swoją decyzję. W jego range wchodzi tak dużo rąk które w tej chwili bijemy i przeciwko nie regowi all in jest +EV tutaj moim zdaniem.

    Mash, nie rozumiem w jakim celu gramy gramy check na flopie, żeby pozwolić mu trafić swój draw, drugą parę, czy jakieś 2 outy z underpary?

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Napisałem w pierwszym poście, jaki cel jest cbetować na flopie, na którym jeśli coś ma, to nas callnie i albo jesteśmy w dupie albo niedaleko przed nim, to bez sensu, bezpieczniej jest odłożyć cbet na turn. To że mamy AA nie znaczy, że musimy wygrać każdą pulę z AA, to nie jest dobry flop dla AA, nie rozumiem o co chodzi.

    edit: poza tym nie mogę pomyśleć o ani jednej ręce, którą rzekomy reg tak by rozegrał preflop, może poza TT... więc przeciwko regowi jesteśmy częściej o wiele z przodu, niż przeciwko randomowi, imo.

    edit2: oczywiście też trochę to zależy jak indy jest postrzegany przez fana13, jeśli rzeczywiście jest regularsem.
    Ostatnio edytowane przez mash ; 18-07-2008 o 13:24

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Hmm... moja pierwsza reakcja była bić do końca. I na dobrą sprawę nie bardzo widzę możliwość, żebyśmy byli tutaj gorsi. Mamy As, więc opp go nie ma, a łapiąc ew. seta lub strita na flopie na 99% nas zraisuje. Ja tu widzę bardziej coś w stylu QJs, TJs, JJ u przeciwnika, + oczywiście KQ. Board nie jest ciekawy, to prawda, ale zwłaszcza w przypadku szybkiego calla pushuję turn.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    a ja wam powiem że w momencie w którym dał mi na flopie calla, pomyślałem że pewnie ma to, co rzeczywiście miał...

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    157
    str8 i flush draw :P ??

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    AJ - na to go obstawiłem bo niepewne uklady z potencjalem (powiedzmy tutaj QJ, TJ) ludzie najczesciej przebijaja, w koncu moj CBET to standardowe zagranie czy cos trafilem czy nie, a call z jego strony od razu mi zapachnial monsterkiem... no ale jak nietrudno sie domyslec nie odpuscilem i allin

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Jezeli jest to ongame to rise pf do 300 i nie masz problemu bo raczej nie dojdzie do turna