Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Ja pierwszy raz pokera w sieci zauważyłem jakoś w marcu tego roku, czyli jak widać gram od niedawna, na początku rozegrałem jakieś freerole na Paradise z pulą 25euro gdzie grało po 1,5k ludzi, więc wiadomo jak to wyglądało. Następnie po jakiś 2 tygodniach postanowiłem wpłacic z zakładów sportowych na expekt 1$ na expekt poker, tak tez zrobiłem, i zacząłem grać SNG na 10 luda po 12c, przegrałem dolara, wplacilem kolejnego, no i tak na tych SNG, freerollach, i najtańszych turniejach MTT udało mi sie malutkiego roola zbudować choć nadal czekam na jakąś dużą wygraną aby móc grać poważniejsze MTT, ale nie specjalnie mi sie spieszy

  2. #12
    a ja wplacilem 100$, oczywiscie je przegralem po kolejnej wplacie 50$ odrobilem to co przegralem i juz jestem na plus, dzieki temu duzo sie nauczylem ...

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    A ja nie jestem tak dobry jak przedmówcy i zanim nauczyłem się jako tako grać i przede wszystkim mechanizmów rządzących mną samym, co uważam za najważniejsze, przegrałem kilka tysięcy złotych. Nie naraz oczywiście, tylko po trochu kilkukrotnie bankrutując, ale zanim zacząłem wychodzić do przodu minęło te kilka tysięcy złotych czasu... Pierwsza wpłata miała miejsce 2 lata temu po poważnej kontuzji kręgosłupa (14 lat trenowałem judo).Po okresie przegrywania bankroll zbudowałem głównie w grze na żywo zaczynając od kilkuset złotych na grę, przeniosłem go na wiosnę tego roku na martins poker i dopiero zaczęło się kręcić (nie zapeszając oczywiście). Jak poznasz siebie to poznasz przeciwników, choć każdy ma swój indywidualny styl gry to w gruncie rzeczy wszyscy jesteśmy bardzo podobni. :].
    Ostatnio edytowane przez El_Bandito ; 19-07-2008 o 10:26 Powód: błędy interpunkcyjne :P

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    18
    Po tych paru dniach od założenia tematu w końcu zrozumiałem kilka istotnych spraw jakim jest cierpliwość, rozpoznanie przeciwnika i wykorzystanie dobrej karty. Nie jestem jeszcze dobrym pokerzystą ale w końcu skończyłem non stop przygrywać wszystkie swoje rozdania i to jest najważniejsze. Myślę że im więcej treningu tym będę lepiej grał.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    Musisz wziac pod uwage, ze sa to fora internetowe, na ktorych kazdy z reguly potrafi pisac jedynie o swoich sukcesach, a zapomina o porazkach

    Daje Ci glowe, ze takich ludzi wsrod grajacych w pokera, ktorzy zbudowali swojego bankrolla dzieki cierpliwosci i zdroworozsadkowej grze jest MAKSIMUM 5%....
    ...Wiekszosc zas splukala sie, splukuje albo splucze i doklada do interesu-mniej, wiecej, ale doklada. I tylko umieja pierdolic trzy po trzy, jacy to oni nie sa dobrzy i dawac rady innym...
    Nie wiem, jak jest w statystykach, ale ja swojego bankrolla zbudowalem od zera i ani razu sie nie splukalem.
    Zaczynalem od NL10 i darmowych 75$ od party. Naprawde gralem fatalnie nie wiedzialem, ze np. z AA trzeba mocno betowac( moje 30 centowy bety do puli 2$ ), lecz poziom byl wtedy niziutki i nie dalo sie tego przegrac . Pozniej juz tylko bankroll managament.

    Natomiast inna sprawa, jest to ze moja gra zatrzymala sie na poziomie NL50 i NL100. Po prostu stosunkowo malo gram, mam za duze "ego" i w niewytlumaczalnay sposob potrafie utopic 3 dniowy zarobek w 2 godzinki

    Nalezy tez wspomniec, ze 2 lata temu bonusy byly bardzo, bardzo latwe do wyrobienia i to juz na NL10. 100$ za 500 raked hands!!! na Bossie i Party miazdzylo.

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ja takze od czasu kiedy zajalem sie pokerem powazniej (poczatek tego roku) ani razu sie nie splukalem, ani razu takze nie wplacalem swojej kasy (roll zbudowalem z 25E nodeposit ktory pod koniec grudnia dawal Celebpoker). Gram tylko cashe zawsze przestrzegalem i bede przestrzegac BM, nigdy nie zdarzylo mi sie robic "zlotych strzalow" i sadze, ze to sie nie zmieni. Przezylem kilka swingow (maksymalne na poziomie -50% rolla) ale nigdy nie mialem problemow z tym aby wylaczyc klienta, przestac grac i zakonczyc dzien na minus. Jedyne czego zaluje to zbyt czeste cashowanie na microstawkach (ale tak to jest jak sie jest studentem i sie nie ma dodatkowego zrodla dochodu jak sobie policzylem bez wyplacania czegokolwiek gralbym teraz nl 200 a tak nadal tkwie na nl 25

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    A ja do dam coś od siebie takie bajki że ktoś sie nigdy nie spłukał,to można dziecia opowiadac a jak nawet to nie nastapiło to wczesniej czy pozniej to nastapi,mi sie zdarzyło dwa razy spłukać,czego naprawde nie żałuje bo jak to sie mowi co cie nie zabije to cie zmocni i naprawde duuuzo mi to pomogło i tylko usztywnilo moj obecny bankroll
    Karlo83 jak dla mnie to masz predyspozycje zeby zostac najlepszym prosem w histori,grasz dopiero pol roku i tym czasie zrobiłes rolla na NL200 nie wpłacajac nigdy kasiury,nidgy nie zdarzyło ci sie zrobić strzałow,nigdy sie nie spłukałes,nigdy nie wpadasz w tillta naprawde panie i panowie czapki z głow nadchodzi Karlos83 chlopak z wybujała fantazja lol wszystko sie zgadza tylko ze to co piszesz zaczyna sie przestrzegac dopiero w momencie gdy sie splukasz i kazdy tak ma nawet najiekszi prosi na poczatku dostawali bankruta

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Jestes smieszny nie rozumiem po co mialbym zmyslac takie historie? Zeby sie przypodobac ludziom na forum internetowym? Zalosne. I powtorze po raz kolejny, nigdy nie wplacalem swojej kasy i faktycznie mialbym rolla na nl 200 (jak policzylem ostatnio wyplacilem w tym roku jakies 12000 zl grajac stawki micro nl 10/25). Podejscia do gry (gry zgodnie z zasadami BM, walki z tiltem) nauczylem sie uwaznie studiujac filmiki z CR od poczatku lutego (widzialem praktycznie wszystkie) oraz wszelakie eventy a takze poprzez nocki pokerowe u znajomych z nl100/400 (ktore nauczyly mnie odpowiednio patrzec na niektore sprawy. A jesli Ty czy ktos mi nie wierzy to jego sprawa poza tym moje wyniki nie sa jakies spektakularne, najwidoczniej malo widziales.

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Czlowieku mi gównie chodzi o to że piepszysz głupoty,ze nigdy nie zaliczyłeś strzałow na wyzsze stawki,nigdy nie wpadłeś w tilta tym bardziej ze grasz dopiero pól roku,ja tez ogładnełem duzo filmikow CR i innych serwisów,tez ogladałem rozne eventy i czytałem rozne artykuly,ale to poprawiło moja gre a nie nauczyło opanowywywac tilta czy zaliczac strzałow,bo tego dopiero sie nauczyłem zaliczajac bankruta bo nic nie uczy tak jak wlasne doswiadczenie,i nie gadaj dennych tekstow po co mialbym zmyslac historie bo wiekszosc na forach to dzieciaki co maja wybujala wyobraznie,a co do rolla to sie zgodze tylko domyslam sie ze pewnie polowa to z rakeback czy jakis bonusów,z ciekawości jaki masz ptbb/100

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    Czlowieku mi gównie chodzi o to że piepszysz głupoty,ze nigdy nie zaliczyłeś strzałow na wyzsze stawki
    Czego glupoty??
    Ja gram ponad 2 lata i tez nigdy nie zaliczylem strzalow na wyzsze stawki. Akurat tutaj nie widze nic dziwnego.
    Nie pamietam dobrze ale ja tez sie chyba nie splukalem, nie liczac wygranych typu 5$ na poczatek.
    Jak mialem bankrola powyzej 100$ to nie przypominam sobie zebym sie splukal.
    Wiec ja mu wierze.
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 19-07-2008 o 17:52