Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Stolik 10max ale w trakcie rozpadu i gramy w 5
    Hero na butonie widzi (188$),foldy do hero.
    Hero raise 8$
    sb fold
    bb(232$)call
    Flop
    bb bet 14$
    Hero call
    Turn
    bb bet 46$
    Hero call
    river (135$)
    bb bet 90$
    Hero:?
    bb oglądalność 28%,pre flop raise 9%,regulars,floaters,czasem funky player, jak oceniacie grę Hero do tego momentu i co teraz?
    Ostatnio edytowane przez dawkar ; 16-07-2008 o 17:42

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dopiero zaczynam sie wdrazac w omaszke, ale z mojej strony wyglada to tak.
    Call na flopie z nadzieja na A, K lub trefla, do tego na miejscu bb rowniez zaatakowalbym taki flop. Oczywiscie moze miec juz strita, albo seta, wiec w sumie na flopie moglbys go raisnać, szczegolnie ze masz tego Ac. Jeżeli odwija to sie skladasz, bo zakladam ze wtedy ma conajmniej seta, wiec zostaje ci i tak kilka outow. Do tego podbijales z butona, wiec rownie dobrze mozesz miec 567cAc , watpie zeby tutaj gosc bez conajmniej seta spinał się i odwijał.

    Robimy jednak call, na turniej secik. Jak pisałem gość nie musi mieć strita, zeby podbic na takim flopie, ten król za dużo nie zmienia, wygląda raczej na to, że masz coś z Ac, więc z jego strony bet na turnie jak najbardziej zasadny obojętnie co miał na flopie. Początkowo myślałem, żeby zrobić tutaj pot, ale w sumie lepiej chyba call, tak, żeby ewentualny trefl na riverze dał nam dodatkową szansę wygrania pota.

    Na riverze, daję call, jak pisałem przeciwnik może równie dobrze mieć małego seta lub nic, co prawda identycznie zagrałby z 56 do tego 90 wygląda jak czysty value bet, anyway ja tutaj sprawdzam. Chyba, że znam gościa i jestem praktycznie pewien, że ma seta, ale jak piszesz czasem funky player , więc call.