Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    28/14/4

    Przeciwnik to raczej średni gracz - chyba powinniśmy odrzucić wszystkie Ax gdzie x<J

    bet 3BB to był u niego standard, grał tak z AQ

    BossMedia Game #1160473149: Table Table TH 480 - $1.00/$2.00 - No Limit Hold'em - 01:36:56 - 2008/07/15
    Seat 1: igiel31 ($271.35)
    Seat 2: Money_Raze ($138.82)
    Seat 3: HIKIKO ($844.30)
    Seat 4: vanMiltos ($108.32)
    Seat 5: JHooker ($108.08)
    Money_Raze posts the big blind of $2.00
    igiel31 posts the small blind of $1.00
    JHooker is the button
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to igiel31 [ ]
    HIKIKO raises $6.00
    vanMiltos folds
    JHooker folds
    igiel31 raises $27.00
    Money_Raze folds
    HIKIKO calls $27.00
    *** FLOP *** [ ]
    igiel31 bets $37.00
    HIKIKO calls $37.00
    *** TURN *** [ ] []
    igiel31 checks
    HIKIKO bets $254.00
    ?

    1. co jest lepsze check czy bet

    2. Jak gracie na TURNIE jeśli:

    a) checkujecie i przeciwnik się all-inuje
    b) betujecie i przeciwnik się all-inuje
    Ostatnio edytowane przez igiel3 ; 16-07-2008 o 17:31

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    pf ok
    na flopie troche ponad pol puli to za maly bet
    na turnie nie mozesz checkowac bo wtedy pokazujesz slabosc i kazdy floater Cie wywali (chyba ze masz juz konkretne ready, ze jestes w dupie)

    tak jak zagrane to nie dowiedziales sie nic. wcale bym sie nie zdziwil jakby nie mial nic ciekawego.

    a decyzja na turn tylko i wylacznie od readow zalezy. nikt nie powie ze zawsze folduje albo zawsze calluje w przypadku a i b.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Na flopie patrząc na tego deepa dałbym bet pot.
    Turn powinieneś iść AI według mnie.
    Chociaż ten jego bet kosmiczny.
    Czyżby set ?

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    koles moze ci obstawiac na KK, QQ i na flopie floatcalluje zaby zobaczyc co zrobisz na turnie. dales check wiec napierdala allina majac gorzej od ciebie --> to wersja optymistyczna dla ciebie

    wersja pesymistyczna --> ma ATs lub trafil seta, ale chyba musisz callnac bo ludzie majac duzo kasy na stole lubia grac jak w wersji optymistycznej

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    303
    Mysle, ze bija Cie tylko dwie rece 55 lub 44 AT raczej odrzucam.
    Bijesz natomiast AQ, AJ. Mocno prawdopodobna jest tez srednia parka 99, TT (bije Cie), JJ, QQ. Prawdopodobne tez, ze nic nie ma. Jego bet na turnie jest podejrzanie wysoki - z setem na tak bezpiecznym boardzie malo prawdopodobne, zeby tak zagral.

    Ja na turnie gram check/allin wyciagajac w ten sposob value od AJ, AQ i srednich parek oraz blefow.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Check na turnie beznadziejny. Swiadczy to, myslac jego tokiem rozumowania, o tym, ze nie masz dobrej karty i po c-becie na pustym flopie nie miales odwagi na double barrel...

    Zdecydowanie najlepsza forma rozegrania reki jest bet na turnie i dylemat pojawi sie dopiero wtedy, jesli przeciwnik w tym wypadku zreraisuje nas all-in.

    W Twojej sytuacji gram call i nie zdziwie sie, jak podzielicie sie potem

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    To nie moje stawki, więc wytłumaczcie mi jedno - dlaczego check turna jest zły? Chyba właśnie taki był pomysł, żeby wyciągnąć kasę od floaterów/KK/QQ/JJ/AQ/AJ. Teraz konsekwentnie należałoby to sprawdzić. Jedynym problemem imho jest nieproporcjonalny bet przeciwnika i pytanie czy oznacza on, że jesteśmy w dupie. Moim zdaniem oznacza coś wręcz przeciwnego, stąd trudny, ale jednak call. Czy popełniam gdzieś błąd w rozumowaniu? Pytam, bo ja tutaj gościnnie

  8. #8
    ktoś tu napisał że bije cię set. Czy seta jak się ma to się allinuje na turnie żeby wysadzić kolesia z asem? AT tutaj możliwe jest wg mnie, ale chyba bardziej A ze słabym kickerem (A4, A5?) Seta bym wykluczył. No ale te ręce są dla mnie mniej prawdopodobne, ja bym dał call i wygrał kickerem.
    Ale ja bym to już starał się raczej wyjaśnic na flopie zdecydowanie mocniejszym betem (typu 2xpot). Już byłbym prawie commited i on by sobie zdawał z tego sprawę. I wtedy : jak pass to zgarniamy od razu pulę, jak reraise allin to call, jak call to na turnie check pas
    Ostatnio edytowane przez dhaetr_tech ; 17-07-2008 o 12:47

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    160
    Cytat Zamieszczone przez deleo Zobacz posta
    koles moze ci obstawiac na KK, QQ i na flopie floatcalluje zaby zobaczyc co zrobisz na turnie. dales check wiec napierdala allina majac gorzej od ciebie --> to wersja optymistyczna dla ciebie

    wersja pesymistyczna --> ma ATs lub trafil seta, ale chyba musisz callnac bo ludzie majac duzo kasy na stole lubia grac jak w wersji optymistycznej
    Zgadzam sie w stu procentach ;]
    Po tym checku na turnie postawilbym Cie na KK/QQ I napierał ;]
    Dla mnie turn izi bet 3/4 pota i call w przypadku AI .

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    checkowałem, bo board był raczej dry i wydawało mi się, że z gorszym A sprawdzi jedynie dwa bety F i R - rzeczywiście trochę słaby CB

    pokazał seta

    chyba powinienem to foldować ze wzgl. na timing tell - długo się zastanawia nad callem - na flopie sprawdził i na TURN uderzył natychmiastowo