Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Nov 2006
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    406
    Hm .. no dobrze.
    Napisałeś Intelowiec, że grając solidnego pokera w MTT na mikrostawkach nie ma szans na sukces.
    Czyli co proponujesz? Dużo fantazji i niekonwencjonalnych zagrań ?

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Dobra, dzięki za cenne uwagi, pewnie skorzystam, choć tak jak mówie te wejście preflop było spowodowane totalnym brakiem kart w tym turnieju, no ale nastepny turniej zagram bardziej tight z początku, a co do tego że nie jestem gotów grac wyżej bo zagrałem te J9, odpowiadam.. nie jestem, i wcale sie nie obrażam bo nie uważam że jestem dobry skoro gram pare miesiecy dopiero (i to głownie freerolle na początku). Ok ale dość tego pokaże wam jak sie rozdanie skończyło to ocenicie sami poziom mojego przeciwnika:

    ** Dealing down cards **
    Dealt to totoryl [ 9d Jd ]
    hekat calls [60]
    Freddy1270 calls [60]
    demsi99 calls [60]
    alheq raises [300]
    olive499 folds
    Maverick4472 calls [300]
    totoryl calls [300]
    werywel folds
    hazelbantam folds
    NedKelly1855 calls [240]
    hekat folds
    Freddy1270 calls [240]
    demsi99 folds
    ** Dealing Flop ** [ Th, Qd, 2s ]
    NedKelly1855 checks
    Freddy1270 checks
    alheq checks
    Maverick4472 checks
    totoryl bets [840]
    NedKelly1855 folds
    Freddy1270 folds
    alheq calls [840]
    Maverick4472 folds
    ** Dealing Turn ** [ 2d ]
    alheq is all-In [1,180]
    totoryl is all-In [850]
    ** Dealing River ** [ 2c ]
    alheq shows [ 7s, 7h ]a full house, Twos full of Sevens.
    totoryl shows [ 9d, Jd ]three of a kind, Twos.
    alheq wins 330 chips from the side pot 1 with a full house, Twos full of Sevens.
    alheq wins 5,030 chips from the main pot with a full house, Twos full of Sevens.
    Player totoryl finished in 371.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    no cóż... popełniłeś błąd i nie możesz się tłumaczyć tym, że 20 minut kart nie miałeś... co to jest 20 minut. Ja rozumiem, że masz na ręku 5BB i już wchodzić możesz prawie z any two. Ale nie, że masz drugi poziom blindów 2k na reku i pakujesz się w coś takiego szczególnie przy takim stoliku. Jak widać gość to megadonk który z dwoma overcardami na boardzie pakuje się dalej w takie podbicie, ale cóż tacy grają i tego nie zminisz. Musisz to tylko odpowiednio wykorzystać.

    Wiem po sobie, że najciężej to wytrzymać jak karta nie idzie, ale musisz się nauczyć cierpliwości na niskich poziomach blindów. Bo tu ani nie ma sensu steal blindów, ani pakowanie się w wysokie podbicia z mało perspektywicznymi rękami.


    p.s. nie jestem autorytetem żadnym pokerowym więc można mi wytykać błędy :P sam chętnie się nauczę więcej na waszych radach :P