Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    mnie też sprawa nie dotyczy ale moim zdaniem sygnaturka to tak samo prywatna rzecz użytkownika jak avatar.Każdy sobie wsadza w avatar co chce,byle tylkonie utrudniał on przeglądania forum(mam tu na myśli np. wielkośc rozwalającą forum,ale przepis na ten temat został dawno utworzony).Linki w sygnaturce przecież nikomu nie przeszkadzają,a nawet czasem mogą pomóc,jak ktoś np. zawrze w niej info o jakimś refferal promo,o którym nie miałbym możliwości sie dowiedzieć w inny sposób.I w tym momencie mam subiektywne odczucie że decyzja Doliego została podytkowana przede wszystkim tym faktem,że zwietrzył interes w programach partnerskich,a te linki w sygnaturkach mogłyby mu zabrać potencjalnych klientów.
    Natomiast nie zgadzam sie z waszą krytyką nt sposobu podjęcia decyzji przez admina.Jest to jego forum i ma prawo robić z nim co chce nie pytając nikogo o zdanie,bez względu na to czy komuś sie to podoba czy nie
    tyle ode mnie

  2. #22
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    Kolejne argumenty sa juz czysto egoistyczne jezeli tak to moge ujac, tez planuje jakos wystartowac na nowo z pokerzysta.pl i oczywiscie pobawie sie w programy partnerskie, wiec kazdy zapisany przez inna osobe jest rowniez jakims tam potencjalnym graczem ktory nie zapisze sie powiedzmy z mojej strony
    WhiteStar, oczywiscie tego nie ukrywam ze ejst to jeden z powodow, taki zakaz jest rowniez na duzych forach, wlasnie sprawdzilem zasady forum cardplayera, maja podobna polityke, wiec nie jest to chyba jakis wielki szok, a co do sposobu w jaki to zrobilem to juz pisalem

    Tym razem definitywny EOT

  3. #23
    Witam wszystkich ta sparawa to napewno dotyczy mnie w 100%

    Powiem to tak tu nie chodzi o żaden smietnik który niby się robi tylko rozgrywane sa tu inne sprawy a jakie to nie bede pisał bo to się wtedy zacznie prawdziwa wymiana zdań.

    Pomińmy ten aspekt i skupmy się na tym co napisał Doli

    1 Zasmiecanie było przez nie jakiego "bugilugi" który w stopce umiescił link do allego z checią sprzedania swoich bucików i wpadał na rózne tematy i wrzucał 3 słowa i dalej itd... Z tym się zgadzam to jest zasmiecanie FORUM to powinienes zlikwidowac takie zachowanie.

    2 Czy jak ktoś znajdzie sobie pokera i znajdzie ciekawe bonusy to dlaczego nie może go sobie zamiescic razem z afiliates?

    Podam przykład 1:


    Zamieszczam linka z afiliates np www.poker.com ktoś to widzi jak chce to klika jak nie to sam wpisuje w przegladarke i po sprawie nie zarobiłem ja i nie zarobił nikt .

    przykład 2:

    Ktoś wchodzi na strone np: przedstawione przez doliego widzi bonus klika lub sobie sam wpisuje w przegladarke nie zarobił własciciel strony nie zarobił nikt


    To jaki jest sens takich zakazów ? Poprostu bedziemy pisali w dziale bonusy tak : ale fajny bonus jest na jednym z pokerów , ale wam nie podam gdzie bo zakaz jest wprowadzony .Szukajcie a znajdziecie . Chyba nie o to wszystko chodzi.


    Bo z tego zakazu to jednoznacznie wynika , że Doli chce konkretnie by tylko niektóre osoby mogły "zarabiać"

  4. #24
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Przy okazji, na bonuswhores ludzie dziela sie bonusami, wyszukuja, informuja, mimo ze jest tam rowniez zakaz linkow affiliackich. I nie pisza tylko,
    Cytat Zamieszczone przez $pawelrad$
    ale fajny bonus jest na jednym z pokerów , ale wam nie podam gdzie bo zakaz jest wprowadzony .Szukajcie a znajdziecie
    Pozdrawiam.

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    Wiadomym jest, że najwięcej energii w forum włożyć musi admin! Nic dziwnego. Tak samo, jak w utrzymanie jako takiego porządku w państwie odpowiedzialny jest prezydent (co mimo wszystko nie upoważnia go do tego czego zpragnie, ponieważ odpowiedzialny jest za dobro OGÓŁU!).

    Edyta: Prezydent... LOL, przesadziłem 8)

  6. #26
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    152
    Przeczytalem tylko pierwszy post Doliego w ktorym piszesz ze nie mozna umieszczac zadnych linkow w sygnaturce, a potem piszesz ze doceniasz jak ktos wklada jakis trud w zrobienie jakies strony tak jak ownerek i poker24. Ponizej widze ze ownerek ma nadal linki z sygnaturce. Przyznam ze pogubilem sie w tym wszystkim.

    Zadam wiec bezposrednie pytanie. Czy moge miec link do mojego bloga w sygnaturze ?

  7. #27
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    nie, masz na to miejsce w profilu, ownerek tez jutro sie zajme pokasowaniem tych linkow, powtarzam, zadnych linkow w sygnaturce, jest na to miejsce w profilu.

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    ja uwazam ze zakaz jest zbyt surowy, mysle ze link taki jak np u ManYaca nie wadzi nikomu i nie bedzie on pisal byle gdzie posty po to aby tylko ktos tam wszedl

    uwazam rowniez ze decydujacy glos niestety ma admin i jesli mu sie spodoba to da rozowe tlo i zolta czcionke i nic na to nieporadzimy, nie uwazam zakazu za zły,forum sluzy glownie do dyskusji, porzadek musi byc , dobrze ze jest to forum mogloby go wogole nie byc

    :wink:

  9. #29
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Akurat do linkow tego typu jak ma manyac nie mam nic przeciwko, ale slowo sie rzeklo, a jak juz pisalem mamy w profilu idealne miejsce na tego typu link. Ze swojej strony wole dac prosta zasade - nie ma linkow w sygnaturce i tyle, co do ktorej nie bedzie zadnych watpliwosci.

    Pozdrawiam.

  10. #30
    Witam to od dziś zapraszam do mojego profilu tam będe umieszczał swoje bonusy do nastepnego zakazu hehehehe