Zobacz wyniki ankiety: Grać czy nie grać freezoutow...Oto jest pytanie

Głosujących
16. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • opowiadam sie za rozgrywaniem tylko 25R

    3 18.75%
  • 3 razy w miesiacu 25R, na deser freezout 100

    2 12.50%
  • nic nie zmieniajmy czyli dwa razy 25R potem freezout 50

    2 12.50%
  • na zmiane 25R freezout 50

    7 43.75%
  • tylko 50 freezout

    2 12.50%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Witam,
    Zakladam watek w celu przeprowadzenia ankiety.

    Osobiscie kwestionuje zasadnosc rozgrywania freezoutow (50PLN) jezeli nie w ogole, to tak czesto.

    Wiekszosc osob z ktorymi rozmawiam, rowniez nie jest zwolennikami freezoutow.

    Moja osobista opinia jest taka, ze freezouty w takiej formie sa zbyt nudne, a pula i ew. wygrane (np. 3 miejsce) jakos specjalnie nie motywuja do uwaznej gry.

    Dzis rozmawialem z pewnym uczestnikiem, ktorego ostatnio nie bylo. Z jego slow wynikalo, ze gdyby turniej byl 25R to pojawilby sie i to nawet z nowym graczem.

    Proponuje przeprowadzene ankiety. Uwazam ze powinnismy rozgrywac 3 razy w miesiacu 25+R, a pod koniec miesiaca (uklon w strone milosnikow freezoutow) wlasnie freezout, ale o wpisowym 100PLN. Wyzsze wpisowe stworzy ciekawa pule.
    Jezeli zdecydowana wiekszosci opowiedziala by sie za rozgrywaniem turniejow w obecnej formule, lub jak wnioskowal jeden z gracze nawet na zmiane (25R, freezout) to opowiadam sie za propozycja franca.
    Mozemy rozegrac 2 turnieje jednoczesnie (jest duza miejsca), milosnicy freezouty rozegraja freezouty, a w tym czasie zwollennicy rebuy'ow beda grali 25R.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    sluszna dyskusja niech glosuja i sie wypowiadaja dlaczego akurat tak
    mi tam w sumie wszystko jedno wiec wsztrymam sie z glosowaniem
    mimo wszystko czuje tu jakas niechcec do turniejow freezeout...

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Żory
    Posty
    310
    Mi tam wsio rawno zaglosowalem nic nie zmieniajmy czyli 2- 25re i 1- 50freez by zwolennicy freez tez mieli swoja szanse :wink: Pozdro choc mie wiem czy dobrze zrobilem

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    To moze chociaz freezout 100PLN.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    6
    A jak FREEZOUT to tak jak głosowałem raz na miesiąc ala 100---pozdro RUTEK