Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Ostatnio zagralem sobie turniej na Psie w omaszke hi/low i przyszlo takie rozdanie




    Mimo duzej szansy ze wiele niskich kart moze byc juz spalona :P to chyba nikt nie bierze tu pod uwage foldu

    Ale mialem dylemat czy po "taniosci" zobaczyc flopa czy odrazu wrzucac allina i sie modlic Bo generalnie nie wiele flopow jest po ktorych bym sie zrzucil a z drugiej strony jakies donky moga miec gowniane rece i po flopie moga sie zrzucic

    P.S smieszne ze na poczatku wszycy limpowali nawet ja LOL a BB rozpetal takie pieklo :P myslal chyba ze w omahe hi/low mozna cos ukrasc :P

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Mi to wygląda na przedostatni/ostatni poziom fazy rebuy więc na Party zamykam oczy i all-in. Na PS nie jestem pewny ponieważ nie wiem jaka jest struktura turnieju. Ile żetonów dostaje się tam za rebuya i czy można wziąść podwójnego? No i zależy jakie wpisowe, bo w tych najtańszych ludzie grają taki junk że się w głowie nie mieści. Więc jeśli to jeden z tych najtańszych to easy all-in i budujemy pulę aby później nie mogli uciec.

    jdx

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    no właśnie jaka to faza tego turka,bo to dosyć istotne
    jeżeli jest już po fazie rebuy to chyba wolałbym mimo wszystko zobaczyć flopa i na nim podjąć kluczową decyzje,bo zostaje ci jeszcze trochę zetonów które na totalnie nietrafionym flopie można zaoszczędzić a odsy i tak będziesz miał rewelacyjne,podobnie jak i reszta tych co zostaną im żetony

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    No to jest jeszcze faza rebuy.

    All in and watching \o/

  5. #5
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    moze to freeroll?

  6. #6
    jak freeroll jak na obrazku w czacie pisze że koleś robi rebuy za 10 $.

    Dla mnie raise all in i przynajmniej połowa pota jest Twoja
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 15-07-2008 o 15:30 Powód: usunięty zbędny cytat

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    ja bym dal tylko call i zobaczyl co przyniesie flop, allin to chyba przy tylu graczach zbyt duza loteria

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Call chyba najbardziej sensowny, potem zawsze będzie można uciec jak flop wyskoczy TTT...

    A na każdym flopie z dwoma kartami do lo leci EZ AI i zbieramy 1/1234322 pota

    pzdr

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    w sumie fakt to byl jeden z tych smiesznych turkow w nl omahe za 5$ mozna podwojnego rebuya i jesli sie nie myle potem addona za 25$ a do konca rebuyow zostalo jeszcze jakies 15 minut chyba

    ja wlasnie zamknalem oczy i siegnalem allina mowie jak trafie pule np flusha i low to bylom by bosko no i ciezko mi bylo majac stacka dosc duzego abym zupelnie nic nie wzial z tej puli

    Ale tak jak mowicie po namysle tez sadze ze call bylby chyba sprytniejszy


    Rozdanie skonczylo sie tak ze wygrala reka Kq75 od terregatora wzial pule ponad 50k bo w stole spadlo Q77