Strona 1 z 9 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 83
  1. #1
    Witam
    czy wiadomo już może od kiedy będą dostępne bezpośrednie wypłaty na konto bankowe?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Już są dostępne, wczoraj zleciłem wypłatę tą drogą.

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Rozumiem ze to opcja przelewy24 ? zeby moc wyplacic ta droga tzreba chyba wplacic ? i jaki jest czas dosjacia pieniazkow na konto

    pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Nie, przez przelewy24 można wpłacać pieniądze. Wypłaca się na konto bankowe bez użycia przelewy24. Czas dojścia to 3-5 dni.

    "Od niedawna jest możliwa wpłata przelewem na konto bankowe.
    Wyświetli się ona w oknie kasjera (po wpisaniu kwoty wypłaty w wysokości 50$
    lub wyższej) jako "Wire Transfer"."

  5. #5
    czyli na Pokerstars jest juz taka mozliwosc jezeli chodzi o Polske, ze wplacam np: ze swojego konta Intelligo na Pokerstars i wyplacam tez od razu na swoje konto? bo tak to bede musial zalozyc Moneybookers a jakos za tym nie przepadam.

    Pozdrawiam.

  6. #6
    "only available in Austria, Canada, Germany and the UK at this time"

    Więc jak to jest właściwie?

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Mi Pani z supportu napisała, że od niedawna jest taka możliwość aktywna. Zleciłem wypłatę tę drogą i pewnie za kilka dni dostanę pieniądze na konto. Mam nadzieję, że w całości .

  8. #8
    robertocarlos, napisz proszę ile dostałeś. Rzeczywiście wypłaty za pomocą przelewu są realizowane od jakiegoś czasu, niestety nie jest to jeszcze przelew wysyłany z naszego banku lub z banku pośrednika w Polsce, lecz z banku zagranicznego. Mogą się zdarzyć po drodze przewalutowania. Tego będziemy chcieli unkinąć w przyszłości i właściwy produkt czyli wypłaty za pomocą przelewów wychodzących z banku polskiego będzie dostępny wkrótce.

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Maciek Zobacz posta
    Mogą się zdarzyć po drodze przewalutowania. Tego będziemy chcieli unkinąć w przyszłości i właściwy produkt czyli wypłaty za pomocą przelewów wychodzących z banku polskiego będzie dostępny wkrótce.
    A dokladnie to jeszcze nie wiadomo kiedy taka opcja bedzie dostepna? bo chyba teraz jezeli bede chcial wplacic z konta i bezposrednio wyplacic na konto z Pokerstars za posrednictwem przelewu to na pewno troszke trzeba bedzie za to zaplacic, i to chyba nawet duzo ...

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Ja mam nadzieje, że żadna dodatkowa opłata za przelew nie zostanie ode mnie pobrana. Pani z supportu nic o niej nie wspominała.