Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    124
    Zastanawiam sie nad przeniesieniem na PS od nowego roku, plany to na poczatek nl100 SH, pozniej 200. W zwiazku z tym mam kilka pytan, moze ktos akurat zna odpowiedz i nie musze przeszukiwac zagranicznych forow
    1. Jak ciezko zrobic SN na nl100 SH? Typu ile godzin/rak/stolow itp
    2. Jak ocenicie poziom wzgledem takich platform jak b2b/bossmedia/ipoker? Niby mowi sie, ze poziom wyzszy, ale wydaje mi sie, ze jest tam tylu graczy, ze przy odpowiednim table selection powinno byc nawet lepiej niz w innych sieciach. Isn't it?
    3. Czy mozna w jednym miesiacu przeskoczyc od razu z najnizszego poziomu vip np na 2 lvle wyzej? Czy co miesiac 1 lvl ?

    Jak mi sie cos jeszcze przypomni to nie omieszkam zapytac

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    352
    jesli w miare regularnie bedziesz gral to na NL100 SH SN bedzie izi

    tak mozesz od razu z bronze przeskoczyc na platinum

    co do poziomu sie nie wypowiem bo keszowek nie gram ale napewno musi byc ts

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    ad 1. musisz wyrobić 100K/5.5 = ok. 18K rake. rake leci tak samo szybko jak na innych sieciach wiec sprawdz sobie najlepiej w swojej aktualnej bazie. ale spodziewaj sie rzedu 250K rozdań.

    ad 2. ja gram FR, ale sadze podobnie jak Ty

    ad 3. można, w zasadzie robiąc supernovą powinieneś od razu na 3 levele wyżej przeskoczyć sądzę.

  4. #4
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    3 tygodnie grania. Co do poziomu to robiąc maksymalny table selection na psie i tak będziesz mieć mocniejsze stoliki niż biorąc pierwszy lepszy stolik z wymienonych sieci. Zresztą sprawdź sobie statystyki. Myślę że jeśli grasz nl100 na b2b to tutaj na nl25 może dasz radę bo wyżej skończysz jak paru gości z tego forum którzy z płaczem wracali na swoje ongamy/bm itp

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    mylisz sie stanko na ipokerze jest pelno nitow, regow z ktorymi bardzo ciezko sie gra
    na ps mozna trafic donkow

  6. #6
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    owszem można, ale prześledź sobie graczy z nl50 choćby...

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    a grales wogole na ipokerze?

  8. #8
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Nie grałem ale widzę statystyki, ja się posługuje liczbami a nie jakimiś domysłami...

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    ja gram obecnie na nl100 i 200 i na nl100 ugrywam jakos 1000vpp/2750 rozdan. Na nl200 troche mniej niz 2 razy wiecej. Od nowego roku, przeliczniki maja sie zmienic minimalnie na korzysc. Poziom na PS jest wyzszy, ale tez zdecydowanie latwiej grac wiecej stolow, zawsze sa gry i sporo opcji dodatkowych ulatwiajacych gre + na przyklad tableninja. Nie wiem, jak duzo grasz, ale dla kogos kto gra po 100k rozdan miesiecznie, supernova to kwestia niecalych 3 miesiecy (na nl100).
    Statusy zdobywasz w miare zdobywania punktow (tak jak i nowe bonusy stellar), wiec ni ema przeszkod, zeby w ciagu miesiaca przejsc od najnizszego poziomu do platinium. SN to status roczny.

    pozdr
    warsaw
    Ostatnio edytowane przez warsaw ; 28-12-2009 o 12:44

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    Ile sie dostaje dolarow bonusowuch za SN okolo 5-6k$ ?