Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 83
  1. #71
    Właśnie zauwazylem ze na stronie pokerstars jest informacja ze nie mozna robic wyplat przelewem na konto bankowe w Polsce, nie wiem czy to jest jakas stara informacja ale czy nadal jest tak ze powyzej 100$ mozna zrobic zwrot na karte a powyzej 50$ przelew na konto? jeszcze jakis czas temu wszystko tak dzialalo i zwrot i przelew bez problemow.

    pzdr

  2. #72
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    od 50$ mozna wyplacac na konto
    Ostatnio edytowane przez colathg ; 30-09-2009 o 20:29

  3. #73
    Cytat Zamieszczone przez redpek Zobacz posta
    Po pierwsze, pewnego dnia wpłaciłem za pomocą karty visa electron pewna kwotę pieniędzy. Udało mi sie co nieco wygrac i postanowiłem część wygranej wypłacic.
    a to byla wyplata na konto czy zwrot na karte? bo w sumie po wplacie karta nie powinno byc problemow przy wyplacie tymi dwoma sposobami jak u wiekszosci, moze chodzilo o jakis inny rodzaj wyplaty i dlatego ta weryfikacja?

  4. #74
    A jak wyglada sprawa z max kwota wyplacanych pieniedzy, czy PS narzuca jakies ograniczenia? Z tego co przeczytalem to lepiej nie wyplacac powyzek 10k Euro bo ktos moze sie zainteresowac tak mam to rozumiec?

  5. #75
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    W prawie EU jest zapisane,że każdy przelew powyżej 10k euro musi być zarejestrowany(musisz okazać dowód osobisty np wpłacjąc kase w okienku)i zgłoszony do US,zgłaszającym będzie Twój bank.
    Ma to przeciwdziałać praniu pieniędzy nie wiadomego pochodzenia.
    Ostatnio edytowane przez Kto_To_Jest ; 05-11-2009 o 22:28

  6. #76
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    5
    kase na ps wplacalem visa z inteligo czy moge wyplate zlecic na konto w mbanku (brak prowizji) ?? mam konto w tych 2 bankach, czy sie przyczepia i lepiej wyplacic na konto w inteligo??

  7. #77
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    1
    czy jezeli mam e-karte w $ to lepiej wyplacic ta karta dlatego ze unikne przewalutowania czy lepiej przelewem na konto ?