Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 83
  1. #51
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Cytat Zamieszczone przez silvestro Zobacz posta
    Tutaj masz wszystkie dane ktore sa potrzebne(ja tak wpisywalem i kasa dochodzi):

    mBank
    al. Piłsudskiego 3
    90-368 Łódź
    kod SWIFT:BREXPLPWMBK

    Numer konta w standardzie NRB - 86114020040000340215436104
    Numer konta w standardzie IBAN - PL86114020040000340215436104

    To chyba wszystko
    ze sie tak spytam - podales Wojtasowi swoj nr konta na ktory dochodzi kasa by i u siebie go wpisal ;>

  2. #52
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    hehehe dzieki Silvestro zaraz wysylam

  3. #53
    Cytat Zamieszczone przez colathg Zobacz posta
    ze sie tak spytam - podales Wojtasowi swoj nr konta na ktory dochodzi kasa by i u siebie go wpisal ;>
    Hehe Wiesz mam taka cicha nadzieje ze moze z rozpedu Wojtas wpisze wlasnie ten numer A tak serio to to byl przykladowy nbumer konta z jakiejs tam strony o bankach czy cos;p

  4. #54
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    12
    wie ktos moze czy mozna wyplacic na konto w eurobank i jaka bedzie oplata ?

  5. #55
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Najlepiej to zadzwon sobie na infolinie swojego banku i tam sie dowiesz wszystkiego dokladnie.

  6. #56
    niewiem czy w dobrym wątku wklejam jak coś to przenieście

    Wprost 24 - Piraci drogowi będą bezkarni?

    Czyli jak to jest banki musza zgłaszać tranzakcje powyżej iluś tam. Ale nie mogą ujawnić danych ?

  7. #57
    Jak ja to rozumiem to narazie tylko decyzja sądu, żadne prawo.

  8. #58
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Kwoty od 10.000 euro wzwyż mogą zostać zgłoszone,podobnie jak przekazy na poczcie wymagają okazania dowodu osobistego .wszystko poniżej tej kwoty nie zwraca większej uwagi.

  9. #59
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    99
    Witam

    Chciałbym sie was zapytać czy to normalne czy tylko mi przytrafiły sie tak kolosalne problemy z wypłata pieniędzy z pokerstars.

    Po pierwsze, pewnego dnia wpłaciłem za pomocą karty visa electron pewna kwotę pieniędzy. Udało mi sie co nieco wygrac i postanowiłem część wygranej wypłacic.
    Po dokonaniu zlecenia wypłaty dostaje maila:

    Dział bezpieczenstwa wstrzymuje moja wypłate poniewaz srodki pochodza bezposrednio z tranferów miedzy graczami i oni musza to sprawdzic.

    Na co ja odpisuje ze absolutnie nieprawda. Nie dokonywałem zadnych transferów. Wszytskie moje wygrane pochodza turniejów sit&go oraz z head's-up ale tez rozgrywanych w formie turniejów, minimum 4 osoby.

    Support odpowiada, ze ogromnie przeprasza, blad w tlumaczeniu i rzeczywiscie nie dokonywałem zadnych transferów, ale..
    Dział bezpieczenstwa wstrzymuje wypłate poniewaz musze dosłac dokumenty i tu oczywiscie pare ich wymienionych:
    -formularz weryfikacyjny
    -dowod osobist
    -karte kredytowa
    - zdjecia konta bankowego gdzie widac moje dane osobowe, adres i nr karty.

    Troche mnie to zdziwiło , poniewaz uwazam ze skoro tak dbaja o moje bezpieczenstwo to mogli wymagac tego przed wplata, a tak jest to troche naciagane. Tym bardziej , ze przeciez dokonuje wyplate dokladnie na to samo konto z ktorego pochodzila wpłata.Oczywiscie Pani z supportu zaslonila sie regulaminem, a ze sam pracuje w kasynach wiec uznalem ok, regulamin to regulamin.

    Wysłamem fotografie dowodu osobistego - dwoch stron, fotografie karty visa electron - dwoch stron. Wypełniłem formularz weryfikacyjny oraz dokonałem zrzutów z ekranu konta bankowego tak by były widoczne wszystkie wymagane informacje.

    Ku mojemu zaskoczeniu przychodzi kolejny mail z działu bezpieczenstwa , ze ogromnie dziekuja ale wypłate ponownie wstrzymuja ponieważ nie podpisałem własnoręcznie formularza weryfikacyjnego....

    Głeboki oddech ale ok, wydrukowałem wypełniony w wordzie formularz, podpisałem, sfotografowałem i ponownie wysłalem do supportu.

    Kolejny szok, dostałem taką oto informację:
    Witaj Radosław,

    Dziękujemy za dostarczone wiadomości. Nasz Dział ds. Bezpieczeństwa
    sprawdził dokumenty, które nam przesłałeś i niestety nalega, abyś przesłał nam:

    - ręcznie wypełniony i podpisany formularz weryfikacyjny PokerStars
    - kopię Twojego ostatniego wyciągu bankowego karty kredytowej, na którym
    widnienie Twoje imię i nazwisko oraz adres;

    (nie może być to zrzut ekranowy Twojego podsumowania bankowego, ale skan
    Twojego papierowego wyciągu bankowego, który otrzymujesz pocztą)

    Jak tylko otrzymamy wyżej wymienione dokumenty, będziemy mogli Tobie dalej
    asystować. przepraszamy za wszelkie niedogodności.

    Czekamy na Twoją odpowiedź wraz z załącznikami.

    Pozdrawiam,

    PokerStars Support Team

    Krew mnie zalała, przepisałem ten cholerny formularz recznie i go podpisałem wysłałem do supportu jednoczesnie informując , ze konto posiadam w mBanku i NIE DOSTAJE WYCIAGÓW POCZTA W FORMIE PAPIEROWEJ !!!

    Po dwoch dniach kolejny mail z supportu:

    Witaj Radosław,

    Dziękujemy za dostarczone wiadomości. Nasz Dział ds. Bezpieczeństwa
    sprawdził dokumenty, które nam przesłałeś i niestety nalega, abyś przesłał nam:

    - ręcznie wypełniony i podpisany formularz weryfikacyjny PokerStars

    (co oznacza, że formularz musi zostać przez Ciebie wydrukowany, wypełniony
    ręcznie oraz podpisany; a następnie przeskanowany i załączony do e-maila;
    wersja jaką przesłałeś nie może zostać zaakceptowana);

    - kopię Twojego ostatniego wyciągu bankowego karty kredytowej, na którym
    widnienie Twoje imię i nazwisko oraz adres;

    (nie może być to zrzut ekranowy Twojego podsumowania bankowego, ale skan
    Twojego papierowego wyciągu bankowego, który otrzymujesz pocztą)

    Jak tylko otrzymamy wyżej wymienione dokumenty, będziemy mogli Tobie dalej
    asystować. przepraszamy za wszelkie niedogodności.

    Czekamy na Twoją odpowiedź wraz z załącznikami.

    Pozdrawiam,

    Prawde mowiac opadłem juz z sił, uważam ze to juz jest grube przegięcie...
    Czy ktos moze cos doradzic co w tej sprawie zrobic? Czy ktos miał podobne problemy?

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez redpek ; 24-09-2009 o 19:53

  10. #60
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    13
    Z tego wynika, że formularz musisz wydrukować i wypełnić ręcznie (a nie cały prezpisywać). A Co do wyciągu, to może wydrukuj ten cyfrowy i zrób mu skan ? Sam też mam w mBanku, i też nie dostaję pocztą.

    Ale ogólnie to jajca niezłe. Sam co prawda nie wypłacałem jeszcze z PokerStars, ale nie zapowiada się to ciekawie ...