Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 83
  1. #21
    ale to bylo przelewem i pobrali cos?

  2. #22
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    No to już nie wiem dlaczego mi coś pobrali

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    Jakis czas temu przy wyplatach z roomu (choc nie byl to PS) bezposrednio na konto bankowe w PEKAO rowniez potracali mi jakies dziwne oplaty. Zazwyczaj byly to kwoty ok 30 zl ktore pobieral posredniczacy w transakcji BRE BANK jako oplate za przelew zagraniczny do innego banku. Oplaty przestaly byc potracane od kiedy zalozylem i zaczalem korzystac z konta w mBanku.

  4. #24
    mi też nic nie potrącają. mBank

  5. #25
    to chyba zależy od banku z tymi prowizjami bo ja też mam w mBanku i ostatnio wypłacałem 300$, przewalutowali mi na 188,44 EUR po kursie 3,16
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 03-08-2008 o 12:41 Powód: usunięty zbędny cytat

  6. #26
    nie wiecie czasami czy mozna wyplacic pieniadze z PS na konto pko INTELLIGO? bo podobno nie mozna dokonywac tam przelewow zagranicznych, ale chyba przyjsc z zagranicy moga?

  7. #27
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Wypłaty z konta PokerStars na PKO Inteligo dochodzą bez problemu. Musisz jednak wiedzieć, że PKO pobiera jakąś opłatę na przelew. Nie pamiętam dokładnie ile, zdaje się, że około 10 zł.

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    Witam, chciałbym teraz wypłacić jakiś 1k zł1. Czy to jest "bezpieczna" kwota ? Wole zapytać na wszelki wypadek na forum, bo 1szy raz będę wypłacał kasę.

    Pozdrawiam.

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez Michel_RC Zobacz posta
    Zleciłem wypłatę 100$ w niedzelę. Dzisiaj na moim koncie pojawiło się 189,08 zł. No i teraz pytanie. 11 zł straciłem na skutek przewalutowania czy jest to opłata za przyjęcie przelewu?
    bardzo szybka wyplata na konto jeden dzien, brawo po kursie za 1$ - 3.71zl bez zadnych dodatkowych oplat

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez raiinbow Zobacz posta
    Witam, chciałbym teraz wypłacić jakiś 1k zł1. Czy to jest "bezpieczna" kwota ? Wole zapytać na wszelki wypadek na forum, bo 1szy raz będę wypłacał kasę.
    Nie ma bezpiecznej kwoty. US może Cię zapytać nawet o grosz. W praktyce ja wypłacam takie kwoty i nikt się mną dotychczas nie zainteresował.

    BTW - waluta "zł" nie istnieje od 14 lat