Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83
  1. #11
    jak dojdzie ci przelew to napisz czy coś pobrali ok?

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Właśnie niedawno dotarł przelew. Zleciłem wypłatę 100$ w niedzelę. Dzisiaj na moim koncie pojawiło się 189,08 zł. No i teraz pytanie. 11 zł straciłem na skutek przewalutowania czy jest to opłata za przyjęcie przelewu?

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    jeżeli jest to transfer z banku zagranicznego i opłata została przerzucona bądź podzielona (obie opcje są możliwe) to wtedy może być to opłata za transfer. Musiałbyś się dowiedzieć w supporcie jak wygląda u nich wysyłka kasy na banki zagraniczne w przypadku w sferze opłaty międzybankowej kto jest nią obciążany. PS, Ty czy pół na pół.

  4. #14
    moim zdaniem to polski bank pobiera oplate

    robertcarlos a nie orientujesz sie moze czy przy wplacie na pokerstars bezposrednio z konta bankowego przelewem jaka prowizje pobiera bank? zeby nie bylo tak ze wplace na pokerstars 300zl a polowe wezmie sobie bank ;|

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Tytuł przelewu był następujący: TRANSSHA63.32EUR-11.99PLN ECVEcyferkijakieswykreslilemEEX 3.1704-
    Przewalutowali te 100$ na euro i odjęli 11.99PLN, wygląda z przelewu. Jak będę wypłacał następnym razem pieniądze to się dowiem za co ta opłata.

    mkestragar, ja wpłacałem pieniądze z konta bankowego przez przelewy24 i nie została pobrana żadna opłata za to.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    skrót SHA oznacza Koszt przelewu zagranicznego, które zostały podzielone... czyli PS dzieli te koszty między siebie i Ciebie

    tu masz porównanie tych kosztów w zależności od banków.
    e-PŁATNOŚCI - Przelewy zagraniczne - porównianie kosztów

    nie wiem czy aktualne ale wg mnie to 11,99 to koszt przelewu

  7. #17
    i jak zrobie przelew z pokerstars na konto w banku to nie przyczepia sie ? jakies skarbowki i inni smieszni?

  8. #18
    no jak przelejesz 10 000 euro to wszystko jest mozliwe :P

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    to na pewno wtedy się ktoś zainteresuje gdyż takie przelewy są poddawane monitoringowi z automatu

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Biała Podlaska
    Posty
    96
    Cytat Zamieszczone przez Doyle Zobacz posta
    140USD = 88,65EUR = 281,36PLN. Po kursie dzisiejszym w mBanku. Chyba lepiej być nie będzie.
    Daj znać jak dostaniesz kasę, ile Ci pobrali opłaty za przelew.