Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Przeciwnik po 100 rękach gra 66/22/1.87. VPIP bardzo fishowaty, a PFR całkiem niezły, gdyby nie ten VPIP. Ale przy tego typu graczach wysoki VPIP często wynika z fishowatych minraise'ów i min 3betów. Nie pamiętam, aby wcześniej gość 3betował wysoko, a tym bardziej OOP. Bardzo często robił pot CB oraz pot bety na turnie, gdy przeciwnik do niego checkował.

    Jak gramy tutaj preflop? Nie pamiętam dokładnie moich statystych, ale to było coś rzędu 12/12.


    Chili Poker 0.25/0.50, hand converted by the iPoker Converter at Talking-Poker

    saw flop | saw showdown

    Button kolatoki ($70.05)
    SB moneypull ($51.30)
    BB TONY91 ($123.34)
    UTG PapaVlad ($71.45)
    UTG+1 HeimdalIQ ($51.30)
    CO Hero ($52.85)

    Preflop: Hero is in the CO with A K
    2 folds, Hero raises to 2.00, 2 folds, TONY91 raises to 6.50, Hero ???

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    4 bet i ewentualny call na jego all ina. Nie ma co sie szczypac z agro donkiem.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Agreed.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217
    ja tu caluję, na flopie jak trafię to raisuję
    Ostatnio edytowane przez Deus19 ; 12-07-2008 o 16:08

  5. #5
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    all in.

  6. #6
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    all in. Moze byc repop, ale nie lubie repopu z AKs to lepsza reka do pushu, niz do callowania pushu. Ale moze byc tez, repop. Raz tak raz tak bym zagral, ale z donkiem, push i pray for call.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    small 4bet yo

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Szczerze mówiąc pusha nie rozumiem. Nie sprawdzi mnie z gorszą ręką. Rozumiem fish itd, ale ja grałem tight, a on wogóle nie 3betował tak wysoko, a tym bardziej OOP.

    Pomyślałem, że zrobię 3beta nie zadużego, aby móc foldnąć do pusha. Byłem pewien, że walnie AI z AA, KK. Zrobiłem raise do 17$ i on callnął.

    *** FLOP *** [ ]

    I tutaj zwątpiłem, czy to dobre zagranie było preflop. Po pierwsze on nie musi pushować preflop AA, KK. A jak na flopie nie trafię, to nie mogę zabetować, bo to równoznaczne z AI. To już lepiej byłoby to zrobić preflop, ale wyżej napisałem, że nie spodziewałem się calla od gorszej ręki. Więc co? Pozostaje call? A jak grać wtedy na flopie z Kxx i jego ostrym betom. Zawsze się stackować? OK nie mam problemu stackować się przeciw donkowi z TPTK, czy nawet przeciwko dobremu graczowi, ale jeżeli ja i on byliśmy do tej pory mocno agresywni. A tak? To co z tych moich przemyślen wynika? Fold preflop? Też śmierdzi. Nie mam pojęcia jak to zagrać najlepiej.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Heh jak dla mnie to jest naprawde jasna sytuacja. Gosciu raisuje 22 % swoich rak jako, ze to byl 3bet (ktory w przypadku takiego typa nie musi oznaczac wcale niewiadomo jakiej siekiery i moze obejmowac rece z jego normalnego open range) mozesz sobie przyjac, ze ten 3 bet pojawi sie w polowie jego raisowanego range (11%). Teraz wstaw swoj AK suited to PokerStove i przypisz przeciwnikowi range 11% Twoje equity wynosi 6:4 vs 11% range. Dla mnie to jest easy 4bet (for value) i call allina bo wiele razy on sie tam pojawi z reka, ktora dominujesz.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    Heh jak dla mnie to jest naprawde jasna sytuacja. Gosciu raisuje 22 % swoich rak jako, ze to byl 3bet (ktory w przypadku takiego typa nie musi oznaczac wcale niewiadomo jakiej siekiery i moze obejmowac rece z jego normalnego open range) mozesz sobie przyjac, ze ten 3 bet pojawi sie w polowie jego raisowanego range (11%). Teraz wstaw swoj AK suited to PokerStove i przypisz przeciwnikowi range 11% Twoje equity wynosi 6:4 vs 11% range. Dla mnie to jest easy 4bet (for value) i call allina bo wiele razy on sie tam pojawi z reka, ktora dominujesz.
    Chyba dobrze prawisz