Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    557
    Od dwóch dni zalogowanie się graniczy z cudem,wczoraj podczas turnieju wywaliło wszystkich ze stolu na 15min,w niewyjaśnionych okolicznościach wyparowała pula ze stołu,dziś komunikat,że przerwa do 9am a teraz Error Connecting....retring
    o co chodzi?

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    no niestety cała prima leży...

    a z tym ze zalogowanie graniczy z cudem od 2 dni to troche przesadzasz bo tylko wczoraj przez jakies 15 minut nie mozna bylo sie polączyc.

    Swoją drogą ciekawe kiedy to naprawią...

  3. #3
    W tej chwili działa już chyba wszystko jak należy

    Wczoraj od rana do godziny 18 także było wszystko ok. Co było później to nie wiem

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    ja od kilku dni co próbuje się zalogować, żeby jakieś satelitki pograć to mam to samo...
    soft zaczyna się ładować i na mniej więcej 75% loading grafics się zatrzymuje i koniec...

    o co chodzi?

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Podobna sytuacja od paru ładnych dni. Mi się co prawda ładuje, ale prócz stanu konta nie widzę żadnych stołów, turniejów, najważniejsze klawisze nieaktywne. Aby zagrać musiałem ciukać z przeglądarki.

    Pepone

  6. #6
    alchemik,

    mam dokładnie taką samą sytuacje, ale gdy ładowanie staje w miejscu, to zamykam soft, odpalam od nowa i już laduje się normalnie

    pzdr

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    mam tak samo jak Wolfish

  8. #8
    Dołączył
    May 2008
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    82
    dokładnie tak samo,loading graphics ok a pózniej lipa straszna i sie nawet nie moge wyłaczyc i wisi mi taka martwa strona!!