Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 188
  1. #11
    Kto jest dzisiaj chętny na grę cash'ową ? Narazie chętni to Wołek i Ja,miejsce i blindy są do ustalenia. Pozdrawiam

    P.S.
    Zainteresowanych proszę o kontakt na PW lub kom. pzdr

  2. #12
    dziś turniej przecież w hucu jest, więc bez robienia scen, tylko ruszcie dupska to edzie duzo osób i co za tym idzie zajebisty turniej. a poza tym jest piatek więc można pognić do rana grając cashe

  3. #13
    no wlasnie,ja moge byc juz na 18 w silver,ale na 19 ide na ringi do Huca,a potem turniej i znowu ringiSzkobo bedziesz juz w Silver o 18,jak nie to widzimy sie w Hucu o 19 na ringachpzdr!

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Ja nie dam rady już o 19tej otworzyć HUCa, chyba że Beda będzie i otworzy. Ja wyrobię się na 20

  5. #15
    No dobra to o 20stej w HUC'u,będzie Wołek i Janek,ja będę dopiero ok 22. Jakie blind'y ?

  6. #16
    wiec wstepnie na 20,ja gram max 50/50,bo ostatnio slabo mi poszlo ...wiadomo gdzie

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez Arci Zobacz posta
    wiec wstepnie na 20,ja gram max 50/50,bo ostatnio slabo mi poszlo ...wiadomo gdzie


    hahahahaahahaha
    nie wiadomo, pochwal się :P

  8. #18
    Piątkowa gra była świetna pod względem frekwencji 7mio osobowy stolik - grany tylko Texas (to dość dziwne bo ostatnio tłukliśmy cały czas dealer choice). Było bardzo dużo pięknych akcji - i do tego przednie towarzystwo i przekozacka atmosfera. Ktoś jest chętny na powtórkę niebawem ?

  9. #19
    No było nieźle...tzn nieźle przejebane...

  10. #20
    Tia zwlaszcza K2s VS set 33 ...