Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    8
    Mam pytanie,
    wydaje mi się że przeczytałem wszystkie wątki na forum dotyczące Netellera, mimo to mam jeszcze wątpliwości, proszę o wyjaśnienie:
    1. mam konto w inteligo, pieniądze mogę wpłacać kartą, ale co z wypłacaniem - czy są jakieś problemy z wypłatą na konto Inteligo - ile to trwa i jakie prowizje są pobierane?
    2. czy otwierając konto w Neteller i przelewając tam pieniądze z konta Inteligo, będę mógł przelać pieniądze w drugą stronę tą samą drogą? Czy to ma sens? A może poprostu otworzyć konto Neteller i wypłacać pieniądze za pomocą ich karty - jak to wtedy wygląda (prowizje, miejsce wypłaty itp)?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Chyba tak czy fakt najlepiej wyplacac przez karte netellera, co do prowizji poczytaj temat http://forum.pokerzysta.pl/viewtopic.php?t=523&start=0

  3. #3
    karta bez dwoch zdan

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    a co do tematu wątku - neteller czy inteligo - moja odpowiedź brzmi: obie...

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    mam pytanie do posiadaczy konta w intelligo... Czy internetowa karta tego banku ma CVV2 ? Bo mbanku niestety nie i na wielu poker roomach nie mozna wplacac ta karta :/

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Ma

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    a to szujka :P
    tnhx for info

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Z karta inteligo nie powinienes mniec najmniejszych problemow z wplatami.

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez 2rock
    mam pytanie do posiadaczy konta w intelligo... Czy internetowa karta tego banku ma CVV2 ? Bo mbanku niestety nie i na wielu poker roomach nie mozna wplacac ta karta :/
    ale z tego co słyszałem, mbank oferuje elektroniczną wersję karty (ma się tylko jej numer - karta jest taka 'wirtualna') - podobno nią można płacić w sieci, więc musi mieć CVV2 - ale niech posiadacze kont w mBanku to potwierdzą

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    wlasnie dzwonilem na mlinie czy jak ja tam zwal i dowiedzialem sie ze nowe ekarty maja juz CVV2 (jak to slicznie powiedziala pani: SI WI WI TU :P). Mialem karte z pazdziernika zeszlego roku i tam jescze nie bylo