Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Nie każdy jeszcze zdążył zauważyć, ale informuję, że istnieje coś takiego jak PokerStars.tv. W naszej telewizji znajdziecie relacje z największych turniejów na świecie wywiady, niezapomniane rozdania oraz dużo innych atrakcji.
    Jak działa pokerstars.tv można się dowiedzieć z demo Daniela Negreanu.
    Godne polecenia są relacje z WSOPa, wywiady z PokerStars qualifiers oraz członkami teamu PokerStars PRO.

    Aby zachęcić Was do oglądania pokerstars.tv, przygotowaliśmy specjalny freeroll 19 lipca w którym do wygrania będzie pakiet na EPT Barcelona wart $16.000.

    Aby dostać się do tego freerolla należy najpierw znaleźć się w pierwszej trójce w jednym z codziennych freerolli satelit (nazwa turnieju PokerStars.tv Freeroll, zakładka Turnieje Darmowe) rozgrywanych codzienie od wczoraj (03.07) do 18 lipca o 20:30 naszego czasu. Hasło do satelit dziennych znajduje się na końcu filmów z WSOPa. Wart pokusić się o wejście do finału, w którym zagra nie więcej niż 50 osób.
    Zapraszam do oglądania filmów na PokerStars.tv.

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Maćku, co prawda Daniel mówi, że na końcu mbędzie hasło, to ja go nie widzę...Jakaś podpowiedź?

  3. #3
    Hehe, też żauważyłem że w niektórych nie ma, spróbuj inny z aktualnych, na pewno jest widziałem na własne oczy

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    omg... freeroll do freerolla i 3.5K ludzi szok

  5. #5
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    rzeźnia lol

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    mam prośbę - czy mógłby ktoś zerknąć na filmik jakiś z poker stars tv i podać mi hasło do dzisiejszego freerolla, byłbym wdzięczny. Nie odpalają mi się filmiki ze strony.

    Znajdzie ktoś chwilkę czau aby pomóc koledze? :]