Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Phil jest po prostu uroczy gdy tiltuje.
    jdx
    Nie nazwalbym tego tiltem, on tak odreagowywuje i nie przeklada sie to na jego decyzje przy stole. Fakt faktem ze do cash games nie bardzo sie nadaje, tylko takie wędki w tle widac

    Za to Dwan mimo tego ze gra po mistrzowsku, po przegranej puli prawie zawsze gra z blotkami i probuje krasc.
    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 19-07-2008 o 12:41

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez Tompkins Zobacz posta
    Nie nazwalbym tego tiltem, on tak odreagowywuje i nie przeklada sie to na jego decyzje przy stole.

    czyzby? moim zdaniem jest zupelnie odwrotnie niz napisales...

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    przeciez on tak robi caly czas, gdyby jednoczesnie tiltowal to w zyciu by tylu turkow nie wygral

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    granie turniejow to zupelnie inna para kaloszy. w grach cash'owych IMO tiltuje, skupia sie non stop na tym ile kasy stracil, gra bojazliwie i generalnie b. slabo. 'amator' mike baxter przy PH wyglada na mega pro.

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    On generalnie gra slabo na stolikach, pasywnie bez wzgl na wszystko.

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Phil mnie miazdzy masakrycznie, jak go ogladam czuje sie jakbym ogladal jakis Standup show na Comedy Channel

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    o co philowi chdzilo z tym slow rollem pzeciwko KK Baxtera, miał problem, że Baxter nie krzyczał na lewo i prawo mam KK !!! ?

    lol, poza tym łapie u mnie minusa z tymi gadkami po przegranej, z lekka burak :P

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Ale on tak zawsze Az sie dziwie, ze nie dostal jeszcze od nikogo w pape

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    haha gadki hellmutha akurat lubie o niebo bardziej irytuje mnie Tony G


    i tez uwazam ze te gadki raczej nie oznaczaja tilta mysle ze to jest dobry sposob na odreagowanie

    chyba latwiej poskromic tilta gdy sie mozna wykrzyczec/"wybluzgac" niz duszac to w sobie i udajac ze 1-outery nas nie ruszaja nawet przy monster potach
    Ostatnio edytowane przez sebkrol18 ; 21-07-2008 o 10:26

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Lakersowłosy troche pechowo gra, co flopnia top top dwie pary albo strita to ktos ma nutsa.

    Laliberte 5 min po tym jak dwa razy z rzedu dostal KK narzeka w wywiadzie ze nie ma rak do grania dlatego gra tight