Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    186
    Ten cały Hellmuth to jakaś masakra, nie wiem jak ktoś może z nim grać, choć w sumie oddaje kasę więc pewnie tylko dlatego z nim grają.
    Jak można tak skomleć cały czas? Czemu każdy inny pro potrafi bez mrugnienia okiem przyjąć najgorszy bad beat, a on nawet jak jest behind, albo jak swoją passive grą daje drawować to potem skomle, że ma pecha.
    Durr przy nim w tym odcinku normalnie urósł w moich oczach do geniusza

  2. #12
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Nie wiem czy to tylko mnie tak drazni ale w pierwszym odcinky cunningam vs hellmut z KK vs zdaje sie A3 przy showdownie od razu jak dzieciak grajacy pierwszy raz w pokera pokazal swoje karty, zamiast zobaczyc z czym phil go reraisowal ... a moze cos zle zobaczylem ?

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    Props dla PH za ten myk jak durrr chcial sprawdzic river z K2c. Skubaniec byl szybki.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    gdyby zrobil ten call, to PH pewnie by wyszedl i juz nigdy nie wrocil do TV show

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Cytat Zamieszczone przez kielbax Zobacz posta
    Props dla PH za ten myk jak durrr chcial sprawdzic river z K2c. Skubaniec byl szybki.
    No to bylo niezle, fakt.

  6. #16
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Phil jest po prostu uroczy gdy tiltuje. Aczkolwiek ten "myk" rzeczywiście był mistrzowki (zakładając że był zaplanowany). Tak czy inaczej, chyba lepiej dla bankrolla Phila byłoby gdyby grał tylko turnieje lub cash NL 0.02/0.04 a nie NL 200/400. Poza tym bardziej by tam pasował ze swoją grą. Peat i Dwan ładnie grają, od razu widać że to internetowi aggro. Ale i tak najlepiej prezentującą się osobą z tego całego show jest Leeann.

    jdx

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Dobry czwarty odcinek, straszna akcja

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    lol lol lol

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    2
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Nie wiem czy to tylko mnie tak drazni ale w pierwszym odcinky cunningam vs hellmut z KK vs zdaje sie A3 przy showdownie od razu jak dzieciak grajacy pierwszy raz w pokera pokazal swoje karty, zamiast zobaczyc z czym phil go reraisowal ... a moze cos zle zobaczylem ?
    W tych grach, ktore pokazuja w telewizji gracze nie zawsze zmuszaja przeciwnika do pokazania swoich kart jesli jest dosc jasne, ze wygrali. Taka mala uprzejmosc.

    Wspomniany Hellmuth opisywal to zreszta w jednym z wczesniejszych sezonow PAD.

    Polscy graczy, z ktorymi o tym rozmawialem dziela sie na dwie grupy: niektorzy uwazaja, ze skoro zgodnie z regulami mozna wymusic pokazanie to trzeba to zrobic, bo przeciez kazda przewaga sie liczy a inni czuja, ze nie wszystko co jest dozwolone jest dobre i wiedzac jak sami by sie czuli gdyby przeciwnik domagal sie pokazania np. blefu na jego nutsy wola oszczedzic tej nieprzyjemnosci innym.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2005
    Posty
    296
    "...what a game,
    how can I barely be winning in this game,
    durrrr just stuck seventy thousand with top and bottom on the river,
    this is so sick..."

    No nie moge.
    Ten show to czysta przyjemnosc. +happiness EV jakby to raptor powiedzial.