Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Specjalnie cos dla zwolennikow spisku pokerroomow. Gralem sobie dzisiaj maly turniej, ktory przegralem przez problemy z polaczeniem Jednak w trakcie przytrafila mi sie jedna sytuacja z obrazka ponizej... trudno sie dziwic, ze przegrywamy skoro inni dysponuja wieksza ilosc kart :lol: To nie jest fotomontaz :lol: :lol: :lol:


  2. #2
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    I jak Ci nie wstyd promować w sygnaturce taki pokerrom?? Wstyd normalnie

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    moze wypadly im asy z rekawa?:P
    ten po lewej wyglada podejrzanie

  4. #4
    :mrgreen:

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    moze tamci graja sobie na boku w crazy pineapple

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    106
    Stoły im sie popierdolily przeciez oni graja w KUKu [/list]

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    AndrzejR - mam nadzięję że zrobiłeś allina z tym 42s

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Cytat Zamieszczone przez Melipone
    AndrzejR - mam nadzięję że zrobiłeś allina z tym 42s
    Gorzej. Mialem jakiegos wirusa na kompie ktory zaatakowal mi soft pokerroomu :shock: Ogolnie pomimo, ze net dziala dobrze, nawet kontakt przez pinga z serwerm byl przyzwoity to w tym pokerroomie dzialy sie rzeczy niewyobrazalne. Dostaje seta chce podbic, klikam na podbicie i nic... za chwile patrze nie przyjelo mojego ruchu "sit out"... mowie trudno, dostaje KK to samo Bylem wtedy na 5 miejscu. Zastanawiam sie chwilke i popelniam najwiekszy blad-resetuje kompueter w ciagu turnieju. Przez calutka godzine nie moglem sie zalogowac i skonczylem kilak miejsc pod kreska :cry:

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez AndrzejR
    Dostaje seta chce podbic, klikam na podbicie i nic... za chwile patrze nie przyjelo mojego ruchu
    raz tak miałem z softem UB, nie mogłem zrobić raise (jeno bet pota tylko) - musiałem wycofać kasiore ;( (nawet przeinstalowanie nic nie dało - support kazał mi nawet rejesty czyścić - nie pomogło - może teraz coś naprawili?)

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Ja mam coś lepszego

    Siadam na Party do gry, dostaje 95off na rękę, flop 822. Siadam chwilę później do drugiego stołu, dostaje 95off na rękę, flop (a jak myślicie??) 822 :twisted: :lol:

    Coś tu śmierdzi