Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    19
    Czesc
    Ostatnimi czasy(jakies 3 miesiace) nie gralem na PS, konto mam od ok. 17 miesiecy. Jakiez bylo moje zdziwienie, gdy w poniedzialek, po probie wplaty kasy z karty kredytowej, ktora zakonczyla sie niepowodzeniem, dostalem maila:

    As part of a routine security check it has come to our attention that you
    are related to 'blansjaro'. We would appreciate it if you could explain
    your relation to this player since we have an outstanding matter with him.

    Since we have to make sure that you are not the same person
    as 'blansjaro', we would like to ask you to email or fax us a clear
    photocopy of your driver's license, front and back, or other photo ID.


    Przeslalem im skan dowodu(z zaakceptowaniem ktorego mieli ogrooomny problem, bo wyczyscilem pola z podpisem, peselem...Dopiero po kolejnym mailu dali sie przekonac, ze takie ID jest ok) i otrzymalem odpowiedz;

    As part of a routine security check it has come to our attention that you
    are related to 'blansjaro' by shared computer. We at no point have made
    reference to you colluding. We would appreciate it if you could explain
    your relation to this player since we have an outstanding matter with this
    person.
    &
    ...
    However, we have investigated and concluded that you are closely related
    to this player who has an outstanding issue with us.


    Oczywiscie ZADNEGO blansjaro nie znam, z kompa korzystam ja i osoby, ktorze o pokerze nie maja zielonego pojecia, nigdy nawet nei probowalem robic walkow na PS. Niestety support ma to w dupie i nie odblokuje mi konta, dopoki koles sie z nimi nie skontaktuje. Normalny LOL roku. Na domiar zlego, nie chca mi napisac jakie maja 'dowody' - korzystam z Wifi sasiada, moze on gra w poka, ale tego nie wiem, zreszta oni twierdza, ze korzystamy z 'shared coputer', a to jest po prostu NIEMOZLIWE.

    Pytanie do polskiego supportu: jestes w stanie cos zrobic?Przeciez to jest idiotyzm, a ja nie lubie byc oskarzany o rzeczy, ktorych nie popelnilem i wkurwia mnie ta sytuacja, szczegolnie, ze dzial security ma gdzies moje wytlumaczenia.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Moze korzystacie ze wspolnej sieci np jakiejs osiedlowki i macie jedno ip?

  3. #3
    no wlasnie, moze wspolna siec i to samo ip, ja tez korzystam z sieci osiedlowej, ale wszystko jest ok, moze po prostu jeszcze raz opisz im sytuacje i wyslij co potrzeba, albo napisz do polskiego supportu

  4. #4
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    19
    Opisywalem im sytuacje kilkukrotnie - ze korzystam z roznych sieci(w tym z wifi sasiada, ktory raczej nie gra, ale kto go tam w rzeczywistosci wie), ze w mojej sieci co jakis czas zmienia sie ip, ze zmienilem sobie MAC adres karty sieciowej; ale ich to NIC nie obchodzi. Mam im dac namiary na tego calego 'blansjaro' albo zmusic go do kontaktu z nimi i tyle.A tej xywy nie potrafie znalezc ani w sharkscope ani w OPR.

  5. #5
    Morcio,

    Napisz proszę w skrócie o całej sprawie po polsku na support@pokerstars.com. Polscy konsultanci się Tobą zajmą. Nie mogę napisać publicznie o co chodzi, ale schizy na pewno to nie są, trzeba to wyjaśnić, postaramy się jak najszybciej.

    Napisz proszę po polsku z opisem sytuacji na support@pokerstars.com

    dzięki

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    napewno sie wyjasni ja gram i dwoch moich braci tez gra od 2-3 lat na PS nigdy zadnych klopotow nie bylo napewno ci odblokuja jak nie bylo zadnego walku

    pozdro

  7. #7
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez TrojkaT Zobacz posta
    napewno sie wyjasni ja gram i dwoch moich braci tez gra od 2-3 lat na PS nigdy zadnych klopotow nie bylo napewno ci odblokuja jak nie bylo zadnego walku

    pozdro
    Licze na to, jednak wkurza mnie oskarzenie, o cos, czego nie zrobilem i zarazem ciekawi, na jakiej podstawie wysnuli takie, a nie inne, wnioski.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    to juz pytaj ich a nie nas

    pozatym oni nic cie nie oskarzaja tylko pisza zebys wyjasnil swoje powiazania z tamtym graczem

    Tak to jest kiedy korzystasz ze wspolnej sieci itp

    Pozatym przestan pisac tak jakby z sporod milina graczy Ps bez powodu wybralo Ciebie by cie dreczyc

    Poprostu wyjasnij co i jak wyglada i napewno bedzie git jesli nic nie zrobiles

  9. #9
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    to juz pytaj ich a nie nas

    pozatym oni nic cie nie oskarzaja tylko pisza zebys wyjasnil swoje powiazania z tamtym graczem

    Tak to jest kiedy korzystasz ze wspolnej sieci itp

    Pozatym przestan pisac tak jakby z sporod milina graczy Ps bez powodu wybralo Ciebie by cie dreczyc

    Poprostu wyjasnij co i jak wyglada i napewno bedzie git jesli nic nie zrobiles
    Przeciez nie zawracalbym tutaj gitary, jesli udaloby sie ta sprawe zalatwic, ale do angielskiego supportu nie docieraja zadne argumenty, w dodatku po wczorajszym mailu do nich oskarzyli mnie(tak, oskarzyli, tyle,ze zrobili to w mily i subtelny sposob, czyli tak, jak to robia w supportach) o znajomosc z kolejnymi, wyimaginowanymi dla mnie, osobami.

    "As part of a routine security check it has come to our attention that you
    are related to 'LuckyBabu','Meranto' and 'melimr'. We would appreciate it
    if you could explain your relation to these players."

    Napisalem im, zeby od razu przeslali liste wszystkich osob z jakimi kiedykolwiek gralem, na pewno jestem 'related with them', hahaha.
    Zobaczymy co zalatwi polski support

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    892
    jesli to sa ziomki z sieci to jest git, nie da sie grac na jednym IP na tym samym stole.