Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3111213
Pokaż wyniki od 121 do 125 z 125
  1. #121
    czemu dodatki olać ? w sumie jest na to wyjście może zamiast czapeczek, kart itd niech będą dodatkowo punkty FPP, wtedy każdy będzie mógł sobie coś ze sklepu sam wybrać, bo rozumiem Ci przeszkadza dostac 3 czy 4 koszulke ;]... myślałem, że takie turnieje jak za wpisowym 2+0,25, 5+0,50 czy 10+1 (freezeout!!) z sumą added (nie koniecznie satelita) to będzie norma i takie turnieje bedą się odbywały codziennie... troche ta oferta dyskryminuje graczy uboższych (w tym mnie)

  2. #122
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Wyszków
    Posty
    162
    Turnieje Rebuy to serio poroniony pomysł...
    Freezeout to moim zdaniem kwintesencja tego co najlepsze w turniejach. Spodziewałem się reewelacji po 1 sierpnia i owa zaistniała. Tyle tylko, że pewnie z niej nie skorzystam. Na jakiegoś freezeouta z rodakami 5,5$ leekką ręką mógłbym oddać, a tak to pewnie będzie sobie trzeba załatwić jakieś zaplecze finansowe zapewniające nam kilkakrotne rebuy'e, bo bez nich to raczej ciężko będzie się dostać do miejsc premiowanych zwrotem tego co zainwestowaliśmy. Nigdy nie grałem turnieji rebuy i moja opinia na ten temat może być błędna, ale freezeout wydaje mi się o wiele ciekawszy.

    pozdrawiam

  3. #123
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    112
    Bardzo fajna oferta, sporo turnieji z added i jeden prestizowy turniej w ktorym zagra jakies 100 osob z pula 20k gdzie bedzie okolo 4k za pierwsze miejsce zamiast jakiegos smutnego iphona za 300.
    Ogolnie 11k added + 16 ticketow 162$( nieliczac satelitek ) tylko dla Polakow to calkiem niezle.. jak na najwieksza firme w sieci przystalo

  4. #124
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez DeadM Zobacz posta
    kilkakrotne rebuy'e, bo bez nich to raczej ciężko będzie się dostać do miejsc premiowanych zwrotem tego co zainwestowaliśmy
    pozdrawiam
    spokojnie, jak cie nie stac na taka gre to przecież masz te freerolle z pulą $50 kilka razy w tygodniu....

    pozd

  5. #125
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    spokojnie, jak cie nie stac na taka gre to przecież masz te freerolle z pulą $50 kilka razy w tygodniu....

    pozd
    No nie wiem czy zagra bo te turnieje freeroll zniknęły.