Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 125
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez jaco Zobacz posta
    chyba max 15 osób:P
    Mowie o turnieju dla tych, co graja w POKERA, a nie licza na drapane w sieci lub bawia sie na NL10 itp...

    Nie pasuje? Nie graj. Nikt Cie nie bedzie o to prosil.

    Ja napisalem swoje wymagania, z ktorymi, jak widze, niektorzy liczacy sie tu na forum ludzie rowniez sie utozsamiaja, i moge grac nawet w gronie 15 osob, jesli by mialo to byc atrakcyjne i stac na wysokim poziomie, a o to wlasnie mi chodzi.

    Jesli PS zalezy, zeby gralo jak najwiecej osob, to wlasnie te dwa "turnieje" ze strefy PL im to zagwarantuja, natomiast jesli zalezy im rowniez na zachecaniu powazniejszych i bardziej wymagajacych zawodnikow do gry na tym pokerroomie, to moja propozycja powinna zostac rozpatrzona wlasnie pod tym wzgledem.

    Chyba z punktu widzenia marketingu rownie wazne jest dbanie o malutkich klientow, jak tez i o tych bardziej wymagajacych, gdyz ten malutki moze sie wciagnac w pokera i dobrze sie na tym bawic, a ten wiekszy swoja czesta gra oddawac duzy rake firmie, przynoszac tym samym dlugotrwale dochody.

    Pzdr

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    no ja uważam, że trzeba to roztrzygać tak jak Intelowiec w powyższym poście, że nie to za tamto tylko to obok tego i wtedy można dogodzić wszystki, albo prawie wszystkim ja bym do tego dorzucił jakichś cykl turnieji z low BI tak od 1$ do 10$ w zależności na przykład od dnia... pn 1$ wt 2$ czw 5$ pt 10$ niedziela 15$ czy coś w ten deseń aby po prostu zrobić szeroki wachlarz BI (nie musi być aż tak szeroki jak podałem, ale przynajmniej coś w stylu 3$ - 10$ - 25$ - 50$ i byłoby spoko.

    przecież freerole czy turniej za fpp może zostać bo nagania nowy narybek czyli o to o co im chodzi skoro zdecydowali się prmować mocniej pokera w polsce, ale nie mogą zapominać o stałych graczach i o ludziach którzy już trochę w niego grają i chcą pograć MTT z wyższymi BI czy bardziej zoptymalizowaną strukturą

    Niech właśnie to będzie ERA wśród pokerromów i wejdzie do terminologii takie rzeczy to tylko na PS

  3. Cytat Zamieszczone przez fishisfish Zobacz posta
    ta a moze 50k dodane do puli i wszystkie miejsca platne, oprocz tego puchary za 3 pierwsze miejsca , telefoniczne gratulacje od managera za zwyciestwo ... i zeby nie bylo bólu głowy nastepnego dnia po imprezie ... lol to nie Era panowie, tylko pokerstars


    oni tego nie rozumieją
    ale to tylko Polacy :P oni zawsze chcą więcej nieważne ile już jest zawsze WIĘCEJ!


    a tak naprawdę to pokerstars chce właśnie przyciągnąć nowych użytkowników, a nie zatrzymać starych bo starzy i tak zostaną.
    Pokerstars wie co robi.



    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    no ja uważam, że trzeba to roztrzygać tak jak Intelowiec w powyższym poście, że nie to za tamto tylko to obok tego i wtedy można dogodzić wszystki, albo prawie wszystkim ja bym do tego dorzucił jakichś cykl turnieji z low BI tak od 1$ do 10$ w zależności na przykład od dnia... pn 1$ wt 2$ czw 5$ pt 10$ niedziela 15$ czy coś w ten deseń aby po prostu zrobić szeroki wachlarz BI (nie musi być aż tak szeroki jak podałem, ale przynajmniej coś w stylu 3$ - 10$ - 25$ - 50$ i byłoby spoko.

    przecież freerole czy turniej za fpp może zostać bo nagania nowy narybek czyli o to o co im chodzi skoro zdecydowali się prmować mocniej pokera w polsce, ale nie mogą zapominać o stałych graczach i o ludziach którzy już trochę w niego grają i chcą pograć MTT z wyższymi BI czy bardziej zoptymalizowaną strukturą

    Niech właśnie to będzie ERA wśród pokerromów i wejdzie do terminologii takie rzeczy to tylko na PS
    to co ty napisałeś to jest powiem ci ze bardzo bardzo bardzo dobrze przemyślane , szczególnie z tym rosnącym BI, chodzi o to żeby i ci lowstakes players mieli turnieje i ci highstakes players je posiadali

    P.S
    Powyższy tekst jest opinią autora i jest oficjalnym stanowiskiem tylko i wyłącznie autora postu.
    Ostatnio edytowane przez makaron89 ; 04-07-2008 o 17:14

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Propozycje zeby byly realne powinny uwzgledniac interes dwoch stron.

    Nie widze interesu dla PS w organizowaniu turnieju dla 15 graczy, moze jestem slepy ale nie widze.

    Trzeba szukac zlotego srodka,
    Inetersem pokerromu jest zeby ci co graja dlugo mieli dobra opinie o roomie, ja sam polecilem PSa kilku znajomym - wiec to ma znaczenie.

    Dla wielu kwestia drugorzedna bedzie wielkosc wpisowego, najwazniejsza bedzie wielkosc dodana.
    Wielkosc wpisowego powinna zapewnic okresloną ilosc graczy, i to zapewne PS ma wyliczone "pirazyoko", my mozemy to sobie jedynie szacowac lub proponowac optymalne wielkosci dla nas.

    Osobiscie jestem zainteresowany kazda liga na PS jaka sie pojawi mam tylko dwa zyczenia:
    1. oby jak najszybciej
    2. i jak najlepsza

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez makaron89 Zobacz posta
    oni tego nie rozumieją
    ale to tylko Polacy :P oni zawsze chcą więcej nieważne ile już jest zawsze WIĘCEJ!
    A skad ty sie kolezko urwales?... Masakra...

  6. Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    A skad ty sie kolezko urwales?... Masakra...
    z polski ale nieprzyznaje sie do tego ze jestem w 1/2 polakiem bo to co sie u nas dzieje to czysty smiech dla calej europy a moze i swiata

  7. #27
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    makaron nie pierdol glupot bo skonczysz w rosole ..

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez makaron89 Zobacz posta
    z polski ale nieprzyznaje sie do tego ze jestem w 1/2 polakiem bo to co sie u nas dzieje to czysty smiech dla calej europy a moze i swiata
    Idz sie lepiej przewietrz, bo ci chyba w mozgu piatej klepki brakuje. Znajdzie sie zawsze jeden czy drugi !"*%, co musi swoje madrosci wyglaszac...

    Najlepiej zreszta zamilknij, bo nikt cie tu i tak nie bedzie sluchal i tylko forum zanieczyszczasz

    Skonczylem tym samym gadke z toba i mozesz sobie pisac, co chcesz-swoje zdanie na twoj temat dosadnie wyrazilem.

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    makaron nie pierdol glupot bo skonczysz w rosole ..
    Takie groźby podchodzą pod paragraf

  10. A może i macie racje
    Tak jak mój kolega kiedyś do mnie powiedział taki jestem : "ehh bardziej pojebany niż lato z radiem " (SRY ZA PRZEKLENSTWA)

    A może i na pewno macie racje skoro jesteście starsi, mamy w końcu tylu wybitnych ludków którzy są polakami (no może oprócz części naszych polityków)
    Dobra przekonaliście mnie, ale nasz rząd nie, tylko że na nich lepiej nie zwracać uwagi :P


    Zresztą racja koniec rozmowy i zajmijmy się naszym wspólnym zamiłowaniem jakim jest poker

    haha dakota i tak już skończyłem
    Ostatnio edytowane przez makaron89 ; 04-07-2008 o 20:50