Strona 3 z 17 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 166
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    15
    ja też gratuluje Sapiemu - przyjemnie jak z turnieju eliminuje późniejszy wygrany,
    a co do terminatora: ksiadz pisze że ostatni tour miesiąca, sapi pisze o ostatnim tourze sezonu - mój apel: Panowie z Zarządu zdecydujcie się i dajcie jasną informację na ten temat.

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    @rabc0k dziś od 20 klub bilardowy "Brunshwick" ul. Zbożowa 2

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez arkanz Zobacz posta
    ksiadz pisze że ostatni tour miesiąca, sapi pisze o ostatnim tourze sezonu
    Właśnie czy Ksiadz pisze o ostatnim turze miesiąca? KAŻDEGO miesiąca? czy o ostatnim turze sezonu, bo ja się pogubiłem

    Jak dla mnie 30 lipiec też może być, tak samo jak 3 wrzesień.

    @Arkanz ja nie chcę Terminatora jako ostatniego turnieju sezonu.

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    ja w ogóle nie rozumiem skąd ta gorączka na punkcie tego terminatora, to, że za wywalenie Ksiondza dostanę dodatkowe 10 zeta wcale mnie tak nie ucieszy. Sama satysfakcja jest najważniejsza. Ale faktycznie na ostatni turniej sezonu bym tego nie polecał, będą dziwne calle shortów, bo sie opłaca i turniej ruleta.

  5. #25
    a mi ogole nie podoba sie pomysl modyfikowania ligi w tym kierunku. Terminatory i turnieje ligowe to dwa rozne bieguny i zmiany mi sie nie podobaja

    Ale nie o tym chcialem, a o ustaleniu daty mastersa. Ja za 6 godzin jestem w Krakowie, wiec juz mozna sie przymierzac do tego jakze prestizowego turnieju

    Pozdrawiam

    PS. Olo siedzi obok i mowi, ze mozna mastersa rozegrac u niego w mieszkaniu.

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    113
    Cytat Zamieszczone przez sapi Zobacz posta
    Właśnie czy Ksiadz pisze o ostatnim turze miesiąca? KAŻDEGO miesiąca? czy o ostatnim turze sezonu, bo ja się pogubiłem

    Jak dla mnie 30 lipiec też może być, tak samo jak 3 wrzesień.

    @Arkanz ja nie chcę Terminatora jako ostatniego turnieju sezonu.
    Chodzi o 30 lipca i 27 sierpnia jak sie spodoba to jeszcze 17 wrzesnia, zeby nie grac na ostatnim turnieju ligowym.

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    A ja zrozumiałem że terminator ma być jednym turniejem w sezonie który zagramy w tej formule a nie na koniec każdego miesiąca bo to zaburza jak słusznie zauważył Josek całe rozgrywki ligowe. Wiadomo przecież że takiego turnieju nie można traktować poważnie i będzie totalna loteria która nie wiele będzie miała wspólnego z solidną grą w pokera.
    Wg mnie jeden taki turniej w sezonie zupełnie wystarcza i będzie to fajny przerywnik w ramach całego cyklu.

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    199
    Dokładnie, jeden taki treminaror możemy rozegrać.
    Tylko żeby to nie był OSTATNI turniej w sezonie ligowym.

    Ksiondz wyjścia nie masz, musisz się zgodzić na taki warunek, bo jak nie to z terminatora dupa

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    54
    Zgadzam sie w 100% z sapim i herkiem.
    Ostatnio edytowane przez dobosz ; 21-07-2008 o 14:21

  10. #30
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    I ja zgadzam się przedmówcami. Dodam tylko, że jeśli zdecydujemy się na tego terminatora to jego termin wypada wybrać z wyprzedzeniem min. tych 2-3 tygodni. Nie każdy z bywalców Tradycji zagląda na forum, a szkoda, żeby ktoś się zdziwił jak nagle przyjdzie i zobaczy co to nie jest grane. Z tego samego powodu uważam, że całkowita kwota wpisowego do tego turnieju powinna pozostać na stałym poziomie - tylko wygospodarować część z niej na "skalpy". Tak jak np. w propozycji Ksiendza nr 1.

    Termin mastersa za miniony sezon, mam nadzieję, uda nam się ustalić w najbliższą środę osobiście.