Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 173
  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Ja ostatanio cierpię na totalny brak czasu więc ciężko mi niestety cokolwiek zorganizować.
    Jak się jakoś gdzieś umówicie to postaram się wpać, ale też nic nie obiecuję :roll:

    Może ktoś by się wszystkim zajął tak ostrzej ? bo mi się niewidzi bym w najbliższym czasie mógł się za to zabrać...

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    2
    zglaszam obenosc 2 osob,na srode 19
    Rafal

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Ja też będę z kumplem totalny turysta ale gra ostro. 19:10 w 5-tce.

    Pozdro

    P.S. Niezły podpis BirUuuuuu..
    Żebyś mnie źle nie zrozumiał to żart. Jesteś AS i udowodniłeś to wynikami w lidze.

  4. #24
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Kartuzy/Gdynia
    Posty
    42
    Dzięki Bogi

    ale tak też czasami na mnie mówią czy wołają

    Biru albo Biras

    tylko że BirAS lepiej wygląda


    Pozdrowienia

    BirAS

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Będziesz dzisiaj BirAS?

  6. #26
    Dołączył
    Nov 2004
    Przegląda
    Kartuzy/Gdynia
    Posty
    42
    Będe moge nawet być szybciej właśnie siedze w pracy i się nudze

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Hello!


    Sopocka "No. 5" jest w chwili, gdy piszę te słowa, zamknięta. Wobec tego mam pytanie, zamknęliście się od środka, żeby nikt Wam nie przeszkadzał, czy po prostu zmieniliście lokal? Proszę o w miarę szybką odpowiedź, gdyż mam przy sobie sporą ilośc gotówki i nie chciałbym jej dziś przegrać tam gdzie nie trzeba. W razie czego wiecie, gdzie mnie szukać. Dzięki z góry, za odpowiedź.


    Pozdrawiam


    MICHAŁ

  8. #28
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Hej, no ja dziś nie dałem rady, ale Yogi dzwonił że No 5 zamknięta i że się przenieśli do Lords'a na 3 Maja. Tam jest mega fajnie więc miło się zapowiada...

  9. #29
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    32
    Już piszę jak było:
    Więc spotkaliśmy się o 19-stej pod PIĄTKĄ i jak wspomniał Michał była zamknieta (sorry Michał, ale wczoraj nie byliśmy w stanie szybko odpowiedzieć na Twój post). Pojechałem do Lord's'a, zapytalem barmana czy możnaby było tam grać i dostałem odpowiedź: Oczywiście, nawet chętnie, czemu nie... Ale po 10 minutach, jak dojechała reszta "licznej" ekipy (w sumie było nas czterech: ja, Biru, Bogi i Rafał) okazało się, że jednak nie możemy zagrać! Barman przeprosił za zamieszanie, a same szefostwo udzieliło nam wyczerpującego wyjaśnienia dlaczego: "bo nie". Także niestety BlaCha, fajnie się zapowiadało... szkoda, że nie wypaliło. No i skńczyliśmy w niezbyt obszernym ale za to nie robiącym żadnych problemów lokalu "Key-Bell". Jak wspomniałem była nas tylko czwórka więc grało sie całkiem przyjemnie, ale sprawa stałego lokalu pozostaje nadal otwarta.

    A co do samej gry, to wczoraj zagraliśmy blind'y 1zł/1zł i buy in 50zł, i uważam że jest to ciekawa alternatywa dla tych, dla których 0,50/0,50 i 20zł jest za mało, oraz dla tych, dla których 1/2 i 100zł to trochę za dużo.

    Do zobaczenia w środę za tydzień, mam nadzieję, że coś wspólnie wymyślimy co do lokalu.

    Pozdrawiam,
    YOGI.

  10. #30
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    181
    Zawsze jest tez "Klub" w Gdyni.