Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: PokerStars 2X

  1. #1
    Może zacznijmy od centralnych niespodzianek na lipiec.

    Ruszamy z promocją lipcową 2X. . W lipcu PokerStars oferuje 2 razy więcej niż dotychczas. To 2x będzie dotyczyć wielu kwestii. Strona promocyjna będzie aktualizowana na bieżąco, więc zachęcam do jej odwiedzania i sprawdzania oferty.

    Na początek:

    #1) 2X VPP - 1-6 lipiec = zbierasz punkty VPP 2x szybciej (Gry stolikowe i S&G poza Headsupami) . Zwiększ liczbę swoich punktów VPP i awansuj w statusie VIP.

    #2) 2X Turnieje dla nowych graczy* = wpłać po raz pierwszy do PokerStars, wpisz kod (FIRST2X) a będziesz mógł zagrać w specjalnych turniejach darmowych (freerollach) . W okresie 8 – 30 lipiec, codziennie będą dostępne dwa freerolle $2,222 dla nowych graczy. Jeżeli uda Ci się znaleźć w kasie w którymkolwiek z nich awansujesz do finału miesiąca, gdzie pula wyniesie $22,222 (31 lipiec)!

    Oczywiście cały czas aktualny bonus 100% do $50 na start

    Turnieje dla nowych graczy znajdować się będą w zakładce Turnieje – Wszystkie (nazwa: PokerStars 2X -- $2,222 First Depositor Freeroll)
    *Oferta skierowana tylko dla wpłacających po raz pierwszy do PokerStars.

    #3) Dzienne Turnieje 2X Chance z jednym rebuyem. Turnieje te zaczynają się o :22 każdej godziny. Wpisowe sięga $222,22

    To tyle na razie, z czasem będą pojawiać się kolejne niespodzianki w ofercie. Zapraszam do PokerStars w lipcu!
    Ostatnio edytowane przez PokerStars Maciek ; 01-07-2008 o 11:08

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    wow masakra
    czyli na poziomie supernova za 1VPP dostajemy 2Vpp Czyli 7FPP to lepiej niz normalnie na elite!!!!!!!!!

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    troszke niedomowien...

    x2 vpp tylko przez pierwszy tydzien, potem inne promocje x2. nie rozumiem tylko co oznacza 2x your VIP level w ostatnim tygodniu promocji. czy to oznacza ze z SN skoczy mi na SNE?

  4. #4
    Dzięki Rebel za sprostowanie, co do 2X Status VIP, nie mam na ten temat informacji.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    to prosilbym Maciek o jakies w miare szybkie info, bo nie chce mi sie maila wysylac

  6. #6
    Działam działam...

  7. #7
    Rebel tak jest taki zapis i coś takiego się zdarzy, ale nie mogę Ci potwierdzić na 100% w jakiej formie, na pewno warto zwiększać swój status VIP do ostatniego tygodnia lipca, bo będzie niespodzianka, jaka? nie mogę dać gwarancji info pojawi się w swoim czasie..

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    ok ok... tylko wytlumacz mi jak mam w miesiac zwiekszyc moj status z SN do SNE

  9. #9
    Nie no jak byś miał SNE to w ostatnim tygodniu już nie mógłbyś być nikim wyżej przez ostatni tydzień, wiec mając SN przed ostatnim tygodniem lipca osiągnięty (mam nadzieję, nie mogę potwierdzić) będziesz SNE przez ostatni tydzień lipca. To samo dotyczy niższych poziomów.

  10. #10
    Wniosek jest jeden trzeba grać jak najwięcej