Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: PokerStars 2X

  1. #21
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Wczoraj sie zalamalem, jak to zobaczylem w lobby Poker Stars
    3$ rebuy ma pule... 60000!!! 10$ rebuy 110 000, itd...

    A ja, dzieki madrej decyzji sprzed 5 miesiecy, moge sobie jedynie poogladac, jak fajnie prezentuja sie te turnieje...

    DLACZEGO???

  2. #22
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    pograj na koncie babci

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Moglbym w sumie zalozyc konto na moja dziewczyne, ale uczciwie podchodze do sprawy i skoro podjalem taka, a nie inna decyzje wtedy, to odpokutuje az do konca i zaczne grac, jak przyjdzie moja pora, a wiec za 29 dni
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 08-07-2008 o 13:18

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    to nie narzekaj ;]

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Przyznaje racje.
    Ostatnio jakos jak baba sie zachowuje...
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 08-07-2008 o 14:36 Powód: usunięty zbędny cytat

  6. #26
    Po wczorajszym kosmicznym Sunday Million, 3. tydzień promocji 2X i kolejne atrakcje!:

    1) W dniach 14-20 lipiec wygrane w każdym milionowym rozdaniu na stolikach cashowych będą podwajane (x2).
    Dodatkowo, gracze uczestniczący w każdym milionowym rozdaniu będą otrzymywali 22krotność dużego blinda* (według limitów i stawek przy danym stole, przy którym odbyło się rozdanie). Ta kwota zostanie dodatkowo powiększona o kwotę extra według przelicznika opartego na statusie VIP (poniżej):

    Status VIP
    SilverStar 15% bonusa extra
    GoldStar 30% bonusa extra
    PlatinumStar 60% bonusa extra
    Supernova 120% bonusa extra
    SN Elite 200% bonusa extra

    * W Stud, Stud Hi/Lo i Razz, będzie to wielokrotność 22 x małego zakładu.

    2) 2x Headsup S&G mulitplier
    W dniach 14-27 lipca weź udział w naszych regularnych turniejach Sit & Go Headsup (jeden na jednego), a my przemnożymy zdobytą przez Ciebie liczbę punktów VPP oraz FPP x 1,5!

    Przypominam przy okazji o turniejach New Depositors Freeroll. Widzę, że turnieje cieszą się coraz większą popularnością również wśród Polaków. Średnio w dziennych freerollach eliminacjach ($2,222) kwalifikujących do finału (wszyscy w kasie awansują do finału 31 lipca) gra średnio 500-600 osób. Kilku Polaków jest już w finale.
    Myślę, że to dobra okazja by nas przetestować i spróbować z pierwszym bankrollem, wpłaty szybkie przez przelewy24 a 31 lipca do wygrania we freerollu tylko dla nowych depozytariuszy aż $22.222.

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Maciek jak to jest z tymi turniejami za 2 tygodnie co za top2 awansuje sie poziom wyzej???
    czy tak zdobyta elite daje wszystkie przywileje??????

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Maciek Zobacz posta
    #2) 2X Turnieje dla nowych graczy* = wpłać po raz pierwszy do PokerStars, wpisz kod (FIRST2X) a będziesz mógł zagrać w specjalnych turniejach darmowych (freerollach) . W okresie 8 – 30 lipiec, codziennie będą dostępne dwa freerolle $2,222 dla nowych graczy. Jeżeli uda Ci się znaleźć w kasie w którymkolwiek z nich awansujesz do finału miesiąca, gdzie pula wyniesie $22,222 (31 lipiec)!
    Za cholerę nie mogę tego turnieju nigdzie znaleźć. Jakieś wskazówki?

  9. #29
    Trias, Zakładka Private, nazwa PokerStars 2X - $2,222 1st Depositor Freeroll, właśnie trwa rejestracja o 19:00 start.
    Wojtas dopiero teraz zauważyłem pytanie, sorki za opóźnienie, z informacji jakie posiadam masz normalnie Elite z pełnymi uprawnieniami do marca 2009.