Strona 8 z 28 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 271
  1. #71
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    266
    osobiscie wole turniej freezout.

  2. #72
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    250
    Mi, jak się zapewne domyślacie, pasuje każda formuła turnieju.
    Może być rebuy - jak chce Johnny (ale 1 rebuy + jeden add-on - to już w sumie 300PLN - tak że kasa trochę jest).
    Odnośnie freezout czy terminator - to jest w końcu to samo - tylko w terminatorze może więcej ludzi odrobić wpisowe - tak, że pewnie jest bardziej interesujący.
    Catering jak najbardziej.
    Myślę, że kwota 100(pula)+10(catering)+5(puchary).
    Stacki i levele tak jak podał Johnny.

    Jakby ktoś liczył głosy to Kate jest zdecydowanie za freezout lub terminatorem (bez dokupowania)

  3. #73
    Ja tez jestem zdecydowanie za freezout.I napewno wiekszosc graczy z Gostynia tez bedzie,mysle ze jak zrobimy rebuy to od nas nie bedzie 20 graczy tylko 10 wiec nie wiem czy ma sens robic turniej rebuy.To jest oczywiscie moje zdanie a wy zrobicie jak chcecie.Pozdro

  4. #74
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    186
    johny ja tylko skladam swoja propozycje ze jestem za freezoutem,poniewaz mi gra z rebuyami nie odpowiada i to jest moje zdanie zrobicie jak uwaza wiekszosc no a ze ktos odpadnie na kk badz aa to juz zycie pokerowe heheh w kazdym badz razie ejstem za terminem 8-9 sierpnia bo 1-2 wyjezdzam akurat pzdr i do czwartku bo juz coraz blizej 2 kolejka naszej mniejszej ligi

  5. #75
    Tak jest.. Zapraszamy na jutrzejsze rozgrywki, nowych graczy jak i tych co byli ostatnio. Frekwencja zapowiada sie calkiem calkiem, bierzcie znajomych pakujcie w auto i do altyyy

    Chcialbym poruszyc jeszcze sprawe osob co maja dostac $$ od betssona za pierwsze pozycje, oraz tych co uczestnicza w naszych rozgrywkach pierwszy raz. Gracze co zajeli pierwsze pozycje, maja okolo 3 dni na kontakt z Kita, w sprawie wplacenia hajsu na konto, to nie ma byc tak ze my chodzimy caly tydzien za kims aby podal nam swojego nicka, jezeli tego nie zrobi hajs przepada. A nowi gracze, po turnieju niech wejda na forum i napisza kicie swoje nicknejmy na priv. msg. wtedy otrzymaja 20$ za samo uczestnictwo w GWL, obojetnie na ktoym miejscu skoncza.
    Ostatnio edytowane przez Emilos ; 09-07-2008 o 09:40

  6. #76
    a no niestety nie dostaniemy.. Ani ja, ani ty johny ani zaden inny gracz z glp ;/, tez mnie to troche zdziwilo, ale sponsor nasz "Pan" :PP

    tzn. wiesz, zawsze mozna zrobic walki zakladac nowe konta itp. ale proponowalbym byc uczciwym wobec sponsora, bo jak widac na tak mala lige, ladnie nas zasponsorowali ;P. Mysle ze ze kita na nowa edycje GLP, zalatwi jakis bonusik dla starych wyjadaczy :PP, a przynajmniej sie postara ;PP
    Ostatnio edytowane przez Emilos ; 09-07-2008 o 10:35

  7. #77
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    23
    Potrzebuje ten link dla kumpla potrzebny przy rejestracji, emilos odezwij sie na 8060432

  8. #78
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    312
    Rozmawialem wlasnie z przedstawiciela Betsson® odnosnie 20 dla nowego gracza. I wyjasnij mi do konca co to za bonus. To nie jest bonus dla ludzi ktorzy graja jako nowy zawodnik w lidze ( obojeteni jakiej) tylko Bonus POWITALNY od betsson za zalozenie konta u nich. Ale ze kolega od betsson poszedl nam na reke to dawal poprostu wszytskim nowym graczom naszej ligi. Taki BONUS dostaje sie raz w ZYCIU od betssona.
    I powiedzial mi ze owszem da nam powitalny ale wlasnie dla tych ktorzy sie dopisza do WGLP i to najlepiej z linka ktore rozdaje ja i emilos...

    Jak jakise pytania beda nadal to zapraszam, sprobuje wyjasnic!

    Pozdrawiam

  9. #79
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    186
    jutro kolejna edycja wakacyjna a tu praktycznie cisza jak makiem zasiał heheh co jest z wami wszystkimi ???

  10. #80
    Renas to jest cisza przed burzą.Jutro sie zacznie ostra gra słowna.Ja niestety jutro nie bede mogł zagrac ale zycze wszystkim powodzenia.Na oczko przed pracą tam wpadne.