Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Od jakiegoś czasu (conajmniej od tygodnia) nie mogę się zalogować do klienta pokera. Po wpisaniu logina (kleo_pl) i hasła wyskakują mi na zmianę komunikaty:
    "Could not contact to server. Could not reach login server. Redirecting to (cash game/tournament) server."
    Mogę się zalogować przez stronę internetową, zarówno do konta bukmacherskiego, jak i na pokera.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    189
    Pewnie maja Cie juz dosyc i miarka sie przebrala (tej kasy sie juz troche nazbieralo za wygrane w lidze)

  3. Hi,
    jak zwykle trudno jednoznacznie stwierdzic o co chodzi.
    Możesz spróbowac pomeczyć support poprzez LiveChat w momencie, w którym masz taki kłopot- być moze oni będą mogli Ci pomóc.
    Wg mnie masz problem z portami, na ktorych działa soft pokerowy - być moze są one zablokowane przez Twój firewall, router lub przez Twojego dostawcę internetu.

    Soft Betsona operuje na portach :
    5700-5709, 5720-5724 i 5750-5759
    i te właśnie porty powinny byc otwarte

    pzdr

    M.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Dzięki za odpowiedź - już działa
    Prawdopodobnie Kaspersky'emu (swoją drogą polecam) nie podobało się oprogramowanie Betssona i coś tam blokował. Dodałem pliki exe z katalogu do strefy zaufanej i teraz chodzi. Chociaż to niekoniecznie Kaspersky, bo mam go od prawie roku.

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    136
    a ja mam pytanie - działa wam info turnieju bo mnie nie od pewnego czasu, juz instalowałem kilka razy i nic ? ! (

  6. Witam,
    Info o turniejach podawane jest przez Ongame i rzeczywiscie czasem są problemy z wyswietlaniem.
    Jest to sprawa niezależna od softu i reinstalacja w takich przypadkch nie pomoże.
    (chociaz kto wie co informatycy potrafią wynyślec ..)

    pzdr
    M.