Strona 2 z 30 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 294
  1. #11
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    63
    Widać niedoczytałem regulaminu

  2. #12
    To może i ja się skuszę, jak są chętni na parę side betów (też szukam motywacji, by grać poważniej starą dobrą WLP). Tylko, że to może trochę wypaczać grę później, ale cóż... Trzeba będzie się dogadać na 1. turnieju.

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    ad - ok, 300 stoi, jutro dogadamy. Oczywiscie generalka po sezonie (bez 3 najgorszych wynikow)

    Lukro - 300?

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    To może dogadajcie się wszyscy razem co do sumy i zróbcie sobie osobną sidebetową mini-ligę? Np 6 osób tworzy dodatkową pulę po 300zł i po sezonie podział kasy wśród 2 najlepszych (czy jakoś podobnie)? Na coś takiego też byłbym pewnie chętny.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    542
    Pomysl w sumie niezly, ale jesli planuje wygrac lige, to dla mnie nie ma znaczenia czy powstanie side-betowa mini liga

    No ale to w sumie moznaby cos takiego obgadac jakos jutro przed liga, ja na razie mam juz swoje side bety. Poza tym takie 1 vs 1 pozwalaja troche zdywersyfikowac sprawe

    MMP, side za 300?

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    To zgrywus - prosił, prosił i wyprosił

    Jeśli nie dogadamy się co do ligi albo będzie za mało chętnych, to niech będzie side za 300. Nie chce mi się uczestniczyć w kilku projektach

    A poza tym to zróbmy po wtorku osobny wątek dotyczący side'ów na nadchodzący sezon, jestem ciekaw jak to będzie wyglądało i może skusi to kolejnych side'owców w przyszłości.

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Tak - liga rusza już od pierwszego wtorku lipca.
    W sezonie letnim ze względu na okres urlopowy zdecydowalismy aby byly odjete wyniki 3 najslabszych turniejow.

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Ja mogę przyjąć też side beta - kto się ze mna zakłada, że jutro będę grał w tajskiego pokera??

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Czyli odejmiecie mi 3 punkty zakładając że zagram w każdym turnieju:P

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    LOL, brawo Stanko, dedukcja najwyższej klasy
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 01-07-2008 o 12:24 Powód: usunięty zbędny cytat